Skocz do zawartości

Przy dodawaniu postów nie zawsze ładuje się okno gdzie wpisujemy treść

Polecane posty

Przy dodawaniu postów nie zawsze ładuje się okno to gdzie wpisujemy treść.
To się zdarza tak przy nowych postach, odpowiedziach do postów jak i ostatnio miałem gdy pisałem prywatną wiadomosć na forum do użytkownika.
Zwykle wystarczy przeładować stronę. Wystepuje i na Chrome i na FF.

Mam wrażenie, że jakiś czas temu ktoś już to zgłaszał.

Link to postu

A inny problem, który pojawił się chyba po ostatniej aktualizacji forum, jest taki, że gdy mamy listę postów nieprzeczytanych, to po kliknięicu "Oznacz jako przeczytane" nie usuwają się z listy jak dawniej, tylko zostaje strona mająca wyświetlać nieprzeczytane posty, a na niej wszystkie oznaczone jako przeczytane...

Link to postu
20 godzin temu, Użytkownik GT/NEXO napisał:

Przy dodawaniu postów nie zawsze ładuje się okno to gdzie wpisujemy treść

Jak często to się zdarza? Osobiście spotkałem się z takim przypadkiem dwa razy.

19 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

tylko zostaje strona mająca wyświetlać nieprzeczytane posty, a na niej wszystkie oznaczone jako przeczytane...

A po odświeżeniu tej strony nie znikają? Możliwe, że jest to celowa poprawka w aktualizacji.

Link to postu
3 godziny temu, Bartosz Rosa napisał:

A po odświeżeniu tej strony nie znikają? Możliwe, że jest to celowa poprawka w aktualizacji

Po kliknięciu "oznacz jako przeczytane" zostaje taki widok jak poniżej. Wcześniej znikały - i słusznie wg mnie - bo w zakładce UNREAD nie powinno być przeczytanych...

image.thumb.png.8bcd27aacb2e8e4afd3fd0ee366112ae.png

Po ponownym wybraniu "Nieprzeczytana zawartość" lub F5 posty znikają i pojawiają się (jeśli są) nowe nieprzeczytane.

Wcześniejsza opcja była wg mnie logiczniejsza w działaniu...

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
Dnia 28.10.2019 o 12:54, Użytkownik GT/NEXO napisał:

Przy dodawaniu postów nie zawsze ładuje się okno to gdzie wpisujemy treść.
To się zdarza tak przy nowych postach, odpowiedziach do postów jak i ostatnio miałem gdy pisałem prywatną wiadomosć na forum do użytkownika.
Zwykle wystarczy przeładować stronę. Wystepuje i na Chrome i na FF.

Mam wrażenie, że jakiś czas temu ktoś już to zgłaszał.

U mnie to samo na Chrome. Zdarza się co jakiś czas

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...