Skocz do zawartości

Gratyfikant Nexo źle oblicza urlop do wykorzystania?

Polecane posty

Wprowadzam dane przed wyliczeniem pierwszej wypłaty, która będzie do 10 listopada. 

Używając ścieżki: Pracownik/Urlopy chciałam obliczyć należny urlop za okres sierpień-październik ale Gratyfikant widzi tylko urlop z 1.10.2019, a urlopy z 16.08 i 2.09 pomija w obliczeniach. 

Urlop wprowadzałam przez: karta pracy/ewidencja czasu pracy w kontekście pracownika. 

Próbowałam zmieniać daty składania wniosku i przeliczać jeszcze raz ale to nic nie dało. Korekta jest tylko możliwa, jeżeli chcę dodać dodatkowy urlop ale tutaj mamy zły wymiar bo ewidentnie pomijane są poprzednie miesiące. 

Czy ktoś miał taką sytuację ? Co jeszcze może być nie tak lub czy jest gdzieś możliwość korekty i zarejestrowania takiego urlopu?

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Gratyfikant Nexo źle oblicza urlop do wykorzystania?
  • 7 miesięcy temu...

Witam. Czyli dopiero wpisanie w dane wdrożeniowe i naliczenie wypłaty powoduje rozliczenie urlopu i automatyczne rozliczenie w urlopach należnych i wykorzystanych za dany okres. Bo mam tak że ewidencję czasu pracy mamy od styczna 2019 a pierwszą wypłatę naliczyliśmy za maj 2020 i w urlopach mamy zaległe urlopy z 2019 i te do kwietnia 2020 a urlopy w maju są widoczne jako już wykorzystane a pozostałe dni należnego pomniejszone o urlop wykorzystany w maju i widać zaległy z 2019 który musimy wpisać pracownikowi w dane wdrożeniowe tak?

Link to postu

A jaki jest ustawiony u pracowników miesiąc pierwszej wypłaty w tym miejscu:
obraz.png.88a93c4e08da53d31c8c67e354b78b2c.png

?

Jeśli jest tam styczeń 2019 to urlopy są dobrze, ale dużo więcej rzeczy będzie źle: podstawy chorobowego, podstawy urlopowego ze zmiennych, PITy, limity składek ZUS, progi podatkowe i kto wie co jeszcze.

Jeśli jest tam maj 2020 to urlopy zgodnie z moją pierwszą odpowiedzią powinny być wprowadzone w danych wdrożeniowych, a nie w ewidencji czasu pracy.

Edytowane przez Jacek Filipkiewicz
  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...