Skocz do zawartości

Czas zimowy

Polecane posty

Wydaje mi się, że problemy z czasem zimowym zgłaszane od kilku lat znów się pojawiły na nowym API.

Mam reklamacje na terminowość wysyłek. Są one zadeklarowane do wysłania w dniu zakupu, przy zakupie do 12:00 w dzień roboczy.

Niestety Sello w karcie transkacje w kolumnie UTWORZONA pokazuje chyba znów wg czasu letniego, bo mam poopóźniane godziny dokłanie o 1h.

Problem wystąpił po przejściu na czas zimowy.

 

Przy czym, jak się wejdzie do transakcji to w zakładce "formularze" godzina jest poprawna.

Jest to obecnie duży problem, musiałem przeszkolić obsługę, aby pakowali do 13:00 :(

 

Prośba o weryfikację i ew. naprawę.

Dziękuję.

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Czas zimowy
  • 2 miesiące temu...

Witam na wersji 1.33,0 znów nie zgadzają się czasy.
Po zalogowaniu do Allegro widać dokładnie opóźnienie we wszystkich transakcjach w Sello o godzinę (z dokładnością co do minuty).

Wydaje mi się, iż poprzednio problem był po stronie Allegro (zakładka TRANSAKCJE - kolumna UTWORZONA) - po wejściu w Allegro dokładnie o godzinę jest czas przestawiony.

 

Prośba o weryfikację i ew. naprawę lub zgłoszenie do Allegro.

Dziękuję.

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Problem jest wciąż i teraz różnica czasu po zmianie na czas letni wynosi dokładnie ...

2 godziny, a nie 1 godzinę jak to było na czasie zimowym.

 

 

Zdumiewające jest, że nikomu to nie przeszkadza. My pakujemy do godziny 12:00 i potrzebujemy konkretną godzinę wpłaty.

 

Skoro minuty sekundy między kolumną:

1) zaktualizowa, a

2) data wpłaty

 

się zgadzają, a godziny różnią się o 2h latem i o 1h zimą, no to widać, że coś w systemie jest nie kaman.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...