Skocz do zawartości

Problem z pobieranie ofert trwających (nie pobiera zdjęć i opisów po aktualizacji w allegro).

Polecane posty

Witam.

Chciałem przekopiować oferty trwające na jednym koncie do drugiego konta.

Wziąłem wystaw ponownie i zmieniłem kontekst konta ale występuje problem.

Wszystkie oferty zawierają stare opisy, których już dawno nie ma w aktualnie trwających ofertach.

Ani zbiorcze pobieranie ofert ani pojedyncze pobieranie pełnych danych ofert w aukcjach trwających nic nie daje - zdjęcia o opisy wciąż są takie same jak się weźmie skorzysta z opcji wystaw ponownie.

Nawet po miniaturach w ofertach widać, że nie są one aktualne, ponieważ są w nich inne zdjęcia.

Próbowałem już aktualizować parametry z Allegro ale to też nic nie dało.

 

Dlaczego Sello nie pobiera i nie aktualizuje ofert?

Link to postu

Czy występują jakieś błędy w RAPORCIE?

Pobieranie pełnych danych musi odbywać się na pierwotnym koncie allegro, nie na skopiowanych aukcjach - zapewne tak robisz?

Czy korzystasz z PPM > "Pobierz pełne dane (opisy i zdjęcia)"?

Link to postu

Tak, dane pobieram w aukcjach trwających na pierwotnym koncie.

Drugiej opcji też próbowałem.

W raporcie mam coś takiego:

Pobieranie pełnych danych oferty 7539940361 dla konta blingart_pl z serwisu Allegro.pl (Polska): Forbidden
HTTP Status: Forbidden (403)

Link to postu

Przeczyściłem bazę danych ze zbędnych śmieci, bo zwróciłem uwagę, że kończy się miejsce i problem się rozwiązał, ale obawiam się, że tylko tymczasowo.

Zdjęcia, które dodaje do ofert są w dużej rozdzielczości i zajmują od 5 mb wzwyż.

Czy Sello kompresuje takie duże zdjęcia czy dodaje je tak jak są?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...