Skocz do zawartości

Brak komunikatu Mechanizm Powielonej Płatności na powielanych wzorcach

Polecane posty

Po aktualizacji do wersji 27 należało wrócić do standardowych wzorców jak rozumiem, bo na nowo utworzonych wzorcach nie było MECHANIZMU, ale teraz powielony wzorzec również nie ma tego komunikatu. Jak rozwiązać ten problem ? Jakaś aktualizacja ze strony Insertu ? Czy trzeba na własną rękę kombinować ?

 

Pozdrawiam

Link to postu

Tak ja również powielam teraz po aktualizacji do 27.0.1, nawet nic nie zmieniając w powielonym wzorcu, kiedy robię podgląd nie ma komunikatu o podzielonej płatności.

 

Sprawdziłem jeszcze FS angielski i powiela się dobrze, problem widzę tylko z FS standard narazie. 

Edytowane przez Grzegorz Domaradzki
Link to postu
Dnia 6.11.2019 o 08:53, Grzegorz Domaradzki napisał:

Tak ja również powielam teraz po aktualizacji do 27.0.1, nawet nic nie zmieniając w powielonym wzorcu, kiedy robię podgląd nie ma komunikatu o podzielonej płatności.

 

Sprawdziłem jeszcze FS angielski i powiela się dobrze, problem widzę tylko z FS standard narazie. 

dokładnie mam tak samo - wybieram FS standard i jest napis MPP, powielam ten wzorzec i wybieram FS standard(nowy) i nie ma napisu ....  czary ;)

oczywiście dokument ten sam, wartość powyżej 15k, zaznaczenie VAT podzielona płatność wymagana oraz towary maja oznaczenie podzielonej płatności.

Link to postu
5 godzin temu, Marcin Stefanowski napisał:

dokładnie mam tak samo - wybieram FS standard i jest napis MPP, powielam ten wzorzec i wybieram FS standard(nowy) i nie ma napisu ....  czary ;)

oczywiście dokument ten sam, wartość powyżej 15k, zaznaczenie VAT podzielona płatność wymagana oraz towary maja oznaczenie podzielonej płatności.

W razie byś potrzebował tymczasowego rozwiązania, ja dorzuciłem w tytule dokumentu poprawiając wzorzec 

{IIF(Dokument.encjaDokumentu.WymagaPodzielonejPlatnosci,"MECHANIZM PODZIELONEJ PŁATNOŚCI","")}

i działa, można popracować nad zmnieszeniem czcionki, ale narazie to zostawiłem.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Namierzyliśmy problem - jeżeli w wersji 26.x.x edytowało się parametry wzorca standardowego (drukarka, stopka wydruku itp.), to powiela się stara wersja tego wzorca (moment edycji tych parametrów). Jeżeli wzorzec był edytowany we wcześniejszej wersji, po czym nastąpiła aktualizacja do wersji 26.x.x, ale wzorzec nie był już w niej edytowany, to w wersji 27.x.x problem nie występuje - będziemy poprawiać. 

Edytowane przez Przemysław Werner
  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...