Skocz do zawartości

sello - konfiguracja

Polecane posty

Hej, pracuję na sello już dość długo, bo od 2012 roku. Ale wiadomo, że wszystko się zmienia, idzie do przodu. Allegro ma coraz większe wymagania.

Zastanawiam się czy ja mam coś źle skonfigurowane, czy wszyscy pracują tak jak ja.

Widzę np, że w baselinkerze można tak wszystko skonfigurować, że jak tylko wpada zamówienie, płatność się zgadza, to program sam wystawia dokument. tworzy list przewozowy i wysyła do klienta. Te operacje dzieją się właściwie od razu, bez udziału człowieka.

Pytanie, czy w sello się tak da?

Ja do tej pory pracuję tak, że najpierw odpowiadam na maile, potem księguję wpłaty, potem generuję dokumenty sprzedaży, a na koniec tworzę listy przewozowe (i to za pośrednictwem prostej paczki). 

Czy można inaczej, szybciej? Jak?

Link to postu

 

2 godziny temu, Agnieszka Nowak napisał:

Ja do tej pory pracuję tak, że najpierw odpowiadam na maile, potem księguję wpłaty, potem generuję dokumenty sprzedaży, a na koniec tworzę listy przewozowe (i to za pośrednictwem prostej paczki). 

U nas robimy tak samo (np 3 takie tury w ciągu dnia)

Nie mniej jednak, mam w planie napisać automat, który mi to wszystko "przeklika" z rana (tworzenie dokumentów + paczek) oczywiście dla "bezproblemowych transakcji" czyli takich, do których nie ma wiadomości e-mai/notatek/błędów itp.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...