Skocz do zawartości
Forum użytkowników
Piotr G

Pobieranie Pełnych Danych-Problem

Polecane posty

Witam,

Od całkiem niedawna zaczęło Sello świrować a mianowicie wywala w cholere błędów, wszystko jest po staremu jak było wcześniej nic nie zmieniałem a tu nagle jak na załączonych obrazkach....o co tu chodzi ?

Z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam.2038543902_sellopobieraniedanych1.thumb.jpg.4dc4d60d57334e45c5855ed3d9fb218a.jpg1183131894_pobieraniedanych.thumb.jpg.42c429151f6d75b86e25bdcbef755a5d.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu

Było by łatwiej gdyby było widać całą treść błędów :). Proszę ustawić się kursorem na jednym z błędów i na dole w SZCZEGÓŁACH ZDARZENIA odczytać jego treść.

Udostępnij ten post


Link to postu

Proszę zautoryzować ponownie konta  w oknie zarządzania kontami i licencjami, w szczegółach konta. (invalid_token).

Czy jest zainstalowana najnowsza wersja Sello 1.32.1/2?

Udostępnij ten post


Link to postu

mam najnowszą wersję, aktualizuję na bieżąco, sprawdzę autoryzacje, jak temat się nie uspokoi dam znać...dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu

Ale czy dokładnie takie same? Jaka jest ich treść?

Jeśli jest tam access token expired to oznacza, że token stracił ważność i autoryzacja powinna zadziałać. Czy te same konta są używane na jednej czy wielu bazach Sello?

Udostępnij ten post


Link to postu

Tak te same ,zrobię raz jeszcze autoryzacje, ale to nie pomogło, używam obecnie 12stu kont pod jedną bazą o wielkości ponad 8GB...

Udostępnij ten post


Link to postu

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu rejestr.
Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.
W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.
Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu

×