Skocz do zawartości

Ilość nadgodzin 50% i 100%

Polecane posty

Dzień dobry, 

 

czy w programie istnieje możliwość ingerencji w to jak program już naliczy ilość nadgodzin 50% i 100% - czy można mu "z ręki" zmienić ilość ??? Mam klienta któremu liczę wynagrodzenia - niestety jest to duża firma produkcyjna a my jesteśmy jej wycinkiem i u nich zawsze wyliczenie tych nadgodzin wychodzi inaczej - nie mogę się z nimi kłócić pomimo tego, że twierdzę iż my liczymy dobrze - ponieważ zawsze robią to na korzyść pracownika .... 

Co miesiąc muszę zmieniać ręcznie w wypłacie wartość wyliczonych nadgodzin - ale już ilość się nie zgadza .... na wydrukach im wychodzi inna niż po przeliczeniu na wartość .... 

Wobec tego moje pytanie czy gdzieś mogę to zmieniać ręcznie - bo oczywiście robię to po "wydruku" listy do xls - ale to rodzi problemy i potem czasami kilkukrotne zmiany za każdym razem w xls ...

 

Link to postu

Wypłata nalicza kwoty dodatków za nadgodziny na podstawie wartości, które są w Sumarycznej ECP:

image.thumb.png.0b98b02bad6d5af62864ea07b14c3d45.png

Sumarycznej ECP w zwykłych przypadkach nie trzeba dodawać ręcznie - jeśli jej nie ma tworzy się ona w momencie naliczania wypłaty, a wartości w niej są zliczane z poszczególnych dni.

W Pani przypadku należałoby przed wyliczeniem wypłaty dodać Sumaryczne ECP dla takich pracowników i pozmieniać liczby poszczególnych nadgodzin. I potem dopiero naliczyć wypłaty.

 

A czy liczby nadgodzin podawane przez klienta podlegają jakimś stałym zasadom? Może dałoby się tak ustawić program, żeby liczył tak jak chce klient...

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...