Skocz do zawartości

Komentarze

Polecane posty

Witam,

 

Mam nietypowe pytanie, takie mi dzisiaj w firmie zadali, gdzie lekko się zmieszałem ale nie wstrząsnąłem :) Mianowicie, mam Kupionych 100 różnych rzeczy od różnych ludzi, z czego 20 osób wystawiło mi komentarz, a pozostałem 80 osób nie, czy da się wyłapać w Sello osoby które nie wystawiły komentarzy, żeby mieć ich listę? Wiem że to trochę głupie pytanie, ale no cóż... ;)

Dzięki z Góry za Pomoc

Pozdrawiam

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
Dnia 8.11.2019 o 09:54, Piotr G napisał:

czy da się wyłapać w Sello osoby które nie wystawiły komentarzy, żeby mieć ich listę

Jeśli chciałbyś tym kupującym wysłać mailing z prośbą o wystawienie komentarza to wiedz, że Allegro wysyła takie maile z automatu i nie ma sensu tego dublować.

Trzeba po prostu z tym żyć, że zaledwie 10-20% kupujących wystawia komentarze, a reszta tego nie zrobi choćbyś nawet pojechał do nich osobiście o to prosić.

BTW: Może by tak całkowicie usunąć z Sello dział Komentarze skoro nie ma on obecnie żadnej funkcji?

Link to postu
Dnia 30.11.2019 o 23:55, M. K. napisał:

BTW: Może by tak całkowicie usunąć z Sello dział Komentarze skoro nie ma on obecnie żadnej funkcji?

Usuwanie kodu też kosztuje :). Moduł będzie poprawiony i dostosowany do nowych komentarzy, tylko obecnie nie jest to aż tak pilne - stąd czeka na swoją kolej w takiej postaci w jakiej był poprzednio.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...