Skocz do zawartości

Funkcjonalności Selllo na tle innych aplikacji

Polecane posty

Witam, Jestem świeżakiem jeśli chodzi o sello, jesli chodzi o allegro to doświadczenie już mam. Przyszło mi się przesiąść z kilku systemów którymi zarządzałem sprzedażą mojego sklepu, jak i allegro na rzecz sello. W obecnej chwili jestem na etapie synchronizacji produktów z aukcjami. Oczywiście rozgryzam powoli sello. Mam kilka pytań co do pewnych funkcjonalności sello.  

1. czy istnieje możliwość cyklicznego wykonywania działań np automat co 20 minut ? 

  • pobieranie cen z Subiekta
  • pobieranie opisów  z subiekta 
  • pobieranie pól własnych produktów z subiekta

i następnie aktualizacja wszystkich aukcji, jako wprowadzenie zmian zbiorczych. - ręcznie wiem że to się da i działa to dość szybko dla kilku tyś aukcji. 

System z którego rezygnuję,  robi coś takiego że rozpoznaje zmianę danych i jak ją rozpozna to wówczas aktualizuje daną aukcję, jesto bardzo przydatna funkcja, ponieważ pewne informację na  naszych aukcjach ulegają bardzo czesto zmianie. 

Branża spożywcza, zmieniamy często datę przydatności , kraj pochodzenia surowca itd.. 

Dziękuję za wszelakie sugestie .

Pozdrawiam

 

Link to postu

Automatycznie nie. Zmiany w ofertach trwających wykonywane są przy użyciu okna zmian zbiorczych (Ctrl+B). W tym przypadku należy wejść w zakładkę OPIS i tam można wygenerować ponownie opis na podstawie aktualnych danych w towarze Sello - który jest pobierany z Subiekta.

Najlepiej gdyby towary miały powiązanie z szablonem aukcji, wtedy można skorzystać z opcji generowania opisu na podstawie szablonu przypiętego do towaru.

O takim automacie możemy pomyśleć, ale nadchodzące wersje są w całości poświęcone przejściu na nowe API Allegro, bo stare zostaje niedługo wyłączone a część funkcji Sello jeszcze korzysta ze starego API.

Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Automatycznie nie. Zmiany w ofertach trwających wykonywane są przy użyciu okna zmian zbiorczych (Ctrl+B). W tym przypadku należy wejść w zakładkę OPIS i tam można wygenerować ponownie opis na podstawie aktualnych danych w towarze Sello - który jest pobierany z Subiekta.

Zrozumiałem z tej wypowiedzi, że da się to zrobić BEZ użycia szablonu, ale nie widzę takiej opcji. Czy możesz uściślić lub podpowiedzieć jak to zrobić?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...