Skocz do zawartości

Podzielona płatność w module Rozrachunki wg dokumentów

Polecane posty

W Rozrachunkach-> Rozrachunki wg dokumentów -> Lista kolumn-> zaznaczam kolumny:  Możliwa wypłata VAT (PP)    oraz   Wypłata VAT (PP).  Pojawiają się kwoty VAT w kolumnie Możliwa wypłata VAT (PP)  a nie pojawiają się kwoty w kolumnie  Wypłata VAT (PP).     Wprowadziłam fakturę zakupu w Subiekcie i zaznaczyłam w niej w zakładce VAT Mechanizm podzielonej płatności. Kiedy dodaję  Wypłatę w Finanse->Operacje bankowe lub rozliczam w Rozrachunki z kontrahentem system dzieli i przerzuca VAT na wydzielone konto VAT.

Jakie ustawienia powinny być w systemie żeby widoczna była kwota VAT w kolumnie  Wypłata VAT (PP)?

Korzystam z wersji programu 1.59 HF1

Link to postu

Sprawdziłam:

Rozrachunki -> Rozrachunki wg dokumentów: Rozlicz  - przelew podzielił się automatycznie na kwotę brutto w tym VAT; sposób zapłaty : przelew PP.

Efekt: 

Rozrachunki -> Rozrachunki wg dokumentów-> Lista kolumn-> kolumna   Wypłata VAT (PP) - brak wartości,

W Operacje bankowe: przelew w kwocie brutto "zszedł" z rachunku bankowego głównego, a kwota VAT automatycznie "zeszła" z rachunku bankowego VAT i "weszła" na rachunek bankowy główny.

Rozrachunku z kontrahentem: faktura zakupowa i płatność rozliczyły się (tj. skojarzyły automatycznie).

Reasumując:

w dalszym ciągu nic nie pojawia się w kolumnie Wypłata VAT(PP)

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...