Skocz do zawartości

Jak połączyć sello ze smart paczką

Polecane posty

Witam. Chciała bym prosić o pomoc. mam problem z połączeniem sello ze smart paczką. Posiadam sklep na allegro, które jest połączone z Sello. Paczki do Sello pobierają się normalnie. Wysyłam przesyłki inpostem. Jak utworzę dokumenty końcowe i wydrukuję listy magazynowe, przechodzę do smart paczki w której jak chcę wyszukać paczki do nadania (bez nr listu )przez Sello nie pobierają mi się. Wyskakuje błąd: "Błąd podczas pobierania paczek z sello... an error occurred while executing the command definition. see the inner exception for details"

Czy ktoś wie jak to połączyć. Dodam że na e mail dostałam klucz autoryzacyjny. Bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Jak połączyć sello ze smart paczką
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
Dnia 11.06.2020 o 11:26, Mirosław Antończyk napisał:

takie problemy mam przy połączeniu się ze smart paczką może ktoś coś?

obraz.thumb.png.661799da22b9e6e87e397e42a8d7aea5.png

@Mirosław Antończyk, na pewno dobrze wpisałeś dane do połączenia SmartPaczki w zakładce konfiguracja?

Dnia 10.07.2020 o 18:27, Radosław Dobrowolski napisał:

Hmmmm. Przyznam się, że nie wiem. Ale gdy instalowałem pełną Smart Paczkę, to pojawiła się informacja o kompatybilności Smart Paczki z Sello w wersji 1.17. Obecnie mam wersję 1.35.1. Może być, że Smart Paczka nie potrafi przeczytać nowej bazy Sello.

U mnie SmartPaczka czyta bazę z Sello wersja 1.35.1

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...