Skocz do zawartości

Portal Pracownika - klient biura rachunkowego

Polecane posty

W jaki sposób klient biura rachunkowego może zatwierdzić urlop pracownika? Biuro rachunkowe udostępnia pracownikom portal, oni mogą zaplanować urlop, ale dostęp do Gratyfikanta ma biuro rachunkowe, a nie pracodawca. Biuro może zatwierdzić ręcznie urlop, a skąd o planach pracownika ma wiedzieć pracodawca?

Link to postu
  • 3 lata później...

Myślę, że temat Portalu Pracownika, umarł śmiercią naturalną, ze względu na zbyt niskie zainteresowanie użytkowników NEXO, co jest niesamowicie dziwne, w szczególności po epidemii, gdy takie rozwiązania się bardzo sprawdzały. Pozostaje przygotowanie rozwiązania własnego opartego o Sferę, w tej kwestii.

Link to postu
44 minuty temu, Radomił Ząbik napisał:

Myślę, że temat Portalu Pracownika, umarł śmiercią naturalną, ze względu na zbyt niskie zainteresowanie użytkowników NEXO, co jest niesamowicie dziwne, w szczególności po epidemii, gdy takie rozwiązania się bardzo sprawdzały. Pozostaje przygotowanie rozwiązania własnego opartego o Sferę, w tej kwestii.

Delikatnie zdementuje plotki i napiszę, że nic nie umarło ;)
Wiemy, że Portal Pracownika to ważny temat i wielokrotnie dostaliśmy zgłoszenia w tej sprawie, stąd też nie chce nic obiecywać, ale mamy ten temat na uwadze ;) 

  • Lubię to 1
Link to postu
2 godziny temu, Radomił Ząbik napisał:

 zbyt niskie zainteresowanie użytkowników NEXO, 

Niskie zainteresowanie, bo niska przydatność.

Przyznaję, że kolejny raz jestem rozczarowana. Korzystam z Inserta od wielu, wielu lat. Pierwsza "moja" wersja to chyba było 3,1 (?), potem GT i Nexo. 

Przez ten czas, wielokrotnie kusiły mnie inne rozwiązania, szczególnie, że dziś biuro rachunkowe nie zajmuje się tylko prostą księgowością. Insert trochę o tym pamięta, a trochę ignoruje ten rynek. Stąd jest program Biuro, ale trochę kulawy. Jest Portal Biura, ale jednostronny. Jest Gestor, który mógłby w połączeniu z Biurem być świetnym produktem do zarządzania biurem rachunkowy, ale niestety... W każdym miejscu - walka. Coś działa, coś nie działa. 

Liczyłam, że prosty (!) Portal Pracownika coś ciekawego wnosi, ale niestety "sypie" się na pierwszej urlopowej funkcji. Lubię Inserta, jednak to jest biznes. Są firmy, które wyprzedzają potrzeby klienta, a nie tylko "mają na uwadze".

 

😔

  • Lubię to 2
Link to postu

Rozumiem w pewnym sensie Pani rozczarowanie. Tak jest wiele funkcjonalności, które by się przydały, ale będąc też osobą na co dzień działającą po drugiej stronie, wiem też, że nie da się ogarnąć wszystkiego. Będąc tyle lat w branży, zapewne zauważyła Pani legislacyjną powódź, która nas atakuje non stop, i w kwestiach czysto związanych z tym tematem, chyba ciężko Insertowi coś zarzucić? I tutaj zapewne przechodzą ich zasoby, dlatego taki portal pracownika ma wątki poruszone w poprzedniej dekadzie, które czekają na realizację. Mogę tylko polecić lobbować Swoje tematy na forum, aczkolwiek raczej Pani to robi, widząc aktywność. Nie wiem też, jak Pani Partner/Wdrożeniowiec się spisuje, bo wiem też z doświadczenia z kontaktów z klientami, że oni są w głównej mierze odpowiedzialni za właściwe wrażenie z obsługi NEXO. Tutaj jest ta ważna furtka, której z mojej wiedzy (na pewno nie w tak niskiej cenie, w ramach wersji PRO) inni producenci oprogramowania nie dają - Sfera, raporty własne. To są narzędzia, które pozwalają na stosowanie dodatkowych programów i możliwość wprowadzenia przez partnera drobnych rozwiązań indywidualnych, do których brakuje mocy po stronie Insert, bo są zbyt niszowe.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Zgadzam się z Kancelarią lustus-lex. Biura potrzebują w miarę dobrego programu do zarzadzania biurem i komunikacji z klientem. I tego w Nexo brakuje, mam wrażenie że coraz więcej biur korzysta z saldem lub scanye... tylko patrzeć jak firmy te stworzą pod siebie program księgowy.

Znalezienie serwisanta który znałby się na obsłudze nexo też jest trudne, najczęściej szłyszę że coś jest niemożliwe lub nie ma takiej możliwości. 

 

Mam nadzieję że to chwilowy problem no i za jakiś czas wszystko się unormuje.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...