Skocz do zawartości

Zbiorcze dodawanie/powielanie tytułów do aukcji przygotowanych

Polecane posty

Co sądzicie o wprowadzeniu możliwości zbiorczego powielania i dodawania tytułów do konkretnej oferty z zakładki Przygotowane w Sello? W tej chwili, gdy chcemy skopiować ofertę i wystawić ją z kilkoma innymi tytułami, to musimy ją każdorazowo "powielić" i wkleić w formularz tytuł. Cholernie czasochłonne przy kilku lub kilkunastu tytułach do produktu. Rozwiązaniem tego byłaby opcja typu:

"Powiel ofertę dodając inne tytuły"

Wtedy pojawiałoby się np. pole tekstowe (albo puste pola formularza) w które wklejamy listę tytułów z jakimi Sello miałoby powielić daną ofertę. Powieliłoby ją tyle razy ile jest tytułów, aktualizując pole tytuł zgodnie z podaną wartością.

Adnotacja.jpg.78f58d9418d8ca92e1ed67696a5ca825.jpg

 

Adnotacja1.jpg

Link to postu

Tak kojarzę o co chodzi.

Jeśli ktoś sprzedaje części do aut i skrzynia biegów pasuje do:

golfa 3

golfa4

golfa 5

passata

sata ibiza

to robi do każdego nazwę i oddzielną aukcję. Pisaliśmy o tym dawno temu.

Wiele hurtowni boryka się z tym problemem, ale kojarzę, że w ankiecie niedawno Allegro o to pytało, więc są pewne szanse, że to się wreszcie pojawi z poziomu Allegro.

Link to postu
Dnia 18.11.2019 o 16:18, maniootek • napisał:

Ale zbieg okoliczności! Ja mam ten sam problem i właśnie dzisiaj od rana pisze skrypt, który mi to wszystko "przeklika" :P

Jestem za dodaniem takiej opcji w Sello (fajnie to zobrazowałeś :P)

Tak, kombinowałem coś z autohotkey, ale chyba miałem problem z nazwą okna do aktywacji. Minus taki,  ze trzeba czekać aż to wszystko przeklika. Zawsze to jednak jakieś rozwiązanie.

 

Dnia 18.11.2019 o 21:27, HotKey . napisał:

Tak kojarzę o co chodzi.

Jeśli ktoś sprzedaje części do aut i skrzynia biegów pasuje do:

golfa 3

golfa4

golfa 5

passata

sata ibiza

to robi do każdego nazwę i oddzielną aukcję. Pisaliśmy o tym dawno temu.

Wiele hurtowni boryka się z tym problemem, ale kojarzę, że w ankiecie niedawno Allegro o to pytało, więc są pewne szanse, że to się wreszcie pojawi z poziomu Allegro.

 

Dokładnie tak to wygląda. Odnosi się to do wielu kategorii produktów, gdzie dany przedmiot często pasuje do kilkunastu lub więcej modeli. Sądzę, że temat warto odświeżyć.

Niestety sama implementacja takiej opcji w Allegro niewiele daje, gdy chcesz wystawiać przez Sello, korzystając z szablonów powiązanych z danymi towaru w SGT.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...