Skocz do zawartości

Informacja, że klient wczytał dokumenty


Bartosz Roszewski

Polecane posty

Dzień dobry,

Czy planujecie Państwo w najbliższym czasie dodać powiadomienie, że klient dodał dokumenty do portalu? Otworzenie Rachmistrza/Rewizora nie jest wygodne ponieważ zajmuje czas, a codzienne otwieranie programu i sprawdzanie czy klient wrzucił dokumenty jest mało komfortowe. Mail lub powiadomienie w biurze nexo byłoby zdecydowanie lepsze. W naszej firmie chcieliśmy wyeliminować sytuację, że klient internetowy musi pisać do nas maila ale w przypadku braku takiego powiadomienia i tak musi nas poinformować, że dokumenty w portalu umieścił.

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Informacja, że klient wczytał dokumenty
  • 4 miesiące temu...

Dodaliśmy powiadomienie w Portalu Biura o pojawieniu się nowych dokumentów przesłanych przez klientów. Aby włączyć to powiadomienie należy wejść do ustawień Portalu Biura z poziomu aplikacji księgowej (wystarczy jeden raz, dla dowolnego klienta). W ustawieniach można zdecydować, jak często oraz kiedy takie powiadomienie powinno się wysyłać. Powiadomienie będzie dostarczane drogą mailową, będzie w nim dostępna lista klientów biura, którzy przesłali nowe dokumenty, wraz z liczbą nowych dokumentów.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Cytat

 Ustawienia powiadomień mam nieaktywne

Ustawienia powiadomień na stronie Portal Biura w trybie poglądu są nieaktywne, ponieważ są to ustawienia przeznaczone dla klienta biura. Biuro ma tu jedynie możliwość podejrzenia wybranych przez klienta ustawień, tak by w łatwy sposób było w stanie mu pomóc w razie takiej potrzeby.

Cytat

znalazłam odpowiedź

Wszystkie ustawienia Portalu Biura przeznaczone dla biura rachunkowego są dostępne jedynie z aplikacji desktopowych (w Pani przypadku: Rewizor/Rachmistrz GT), dokładnie w tym miejscu, o którym Pani napisała.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...