Skocz do zawartości

Automaty Poczty Polskiej

Polecane posty

Dobrze, że nie powstają jak grzyby po deszczu... Do wyboru w zwykłym OwP, a gabaryty są niewielkie... Paczkomaty przynajmniej są oddzielone od innych form dostawy...

image.png.e969bf005e6bec5873a35dee126e8f31.png

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-punkty-poczta-zabka-orlen-ruch-sprawdz-najwieksza-siec-punktow-odbioru-dya9ZDLbntM

 

O ile się orientuję to chyba nie będą dostępne całodobowo?

4 godziny temu, HotKey . napisał:

I znowu nocy będzie mało.

?

 

Ciekawe, czy są w mojej okolicy? Jest gdzieś jakaś wyszukiwarka?

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
Link to postu

Ja tam popieram wszelką formę odbioru w punkcie, dodatkowy przewoźnik zawsze się przyda, nawet jeśli nie będzie czynny całodobowo - sama dużo korzystam, o wiele wygodniej podejść po pracy po przesyłkę niż oczekiwać na kuriera, który zawsze pojawia się, gdy człowieka nie ma w domu :) (no chyba że zamawia się paczkę do pracy i przywozi ją znajomy kurier, który i tak codziennie odbiera przesyłki :D ale to raczej nieliczne przypadki, paczkomaty są po prostu tańsze)

Automaty PP można wyszukać na ich stronie, według instrukcji:
image.png.32587289089120e1dae5dbe793dce2ae.png

A tutaj odnośnik dla leniwych: https://www.envelo.pl/paczka-pocztowa/

Link to postu

Taka mała ikonka dla tak ważnej rzeczy?

Tak czy inaczej, moja mapa nie pokazuje ani jednego punktu, żadnego ;).

A nie, pokazuje, tylko trzeba kliknąć wyszukaj.

I wpisać cokolwiek, a nie, cokolwiek nie można, trzeba wpisać nazwę miasta, wtedy dopiero pojawia się cała lista placówek w całej Polsce ;).

 

Wskażcie nam podobne niedopracowane miejsca w Sello, z chęcią je poprawimy żeby polepszyć UX. My siedzimy w tym już tak długo, że możemy nie dostrzegać miejsc w programie istotnych a nie do końca łatwych w obsłudze lub zrozumieniu zasady działania.

Link to postu
7 godzin temu, Bartosz Rosa napisał:

Taka mała ikonka dla tak ważnej rzeczy?

Zgadzam się. To niestety marketing w wydaniu Poczty Polskiej. Sprawiają wrażenie jakby to Allegro bardziej na tych Automatach zależało niż Poczcie.

Trzeba szukać i się domyślać co klinąć aby pokazała się mapka aż instrukcję obsługi do tego znalazłem. Nie wróży to dobrze.

image.thumb.png.9158305a5cd0ca8e75a51ec498e24c5a.png

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...