Skocz do zawartości

Vendero od zera

Polecane posty

Witam,

planujemy uruchomienie Vendero na własnej domenie. Przeczytałem całego FAQ i wszystko co tylko udało mi się tylko odszukać w internecie, oczywiście napotkałem trudności już na samym starcie gdyż po pobraniu i próbie uruchomienia kreatora (co ciekawe tylko na głównym komputerze):

image.png.ebddf53fb1fdf1b90ed0e0c7f1d232fd.png

Na innych komputerach, nazwijmy je roboczo "kasami" kreator się uruchamia, lecz po chwili pojawia się komunikat o braku możliwości załadownia bazy danych.

Czy najpierw od strony Insertu potrzebne jest aktywowanie licencji, czyli po prostu wykupienie Vendero przez nasza firmę żeby w ogóle uruchomić kreator ?

Proszę o nakierowanie mnie gdzie popełniłem błąd ?

 

 

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Proszę wejść w Administracja - Parametry i sprawdzić czy w opcjach takich jak: Parametry Subiekta, Zamówienie od klienta, Zamówienie zaliczkowe od klienta, Towary i usługi oraz Kontrahenci wszystkie opcje zostały wybrane (nie ma pustych pól w rozwijanych menu).
Dodatkowo dobrze byłoby wysłać do nas logi z folderu o ścieżce: C:\Users\{nazwa użytkownika}\AppData\Local\InsERT\Vendero\Logs poprzez formularz kontaktowy dostępny TUTAJ.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Ok, już się udało mi to ogarnąć, wpisałem oba kody w widgeta i się załadowało. 
https://metalzbyt.preview.pasaz24.pl/

Kolejne pytanie, jak dodać, pływające widgety pod tytułem kiedy w momencie scrollowania strony w dół widget wyświetla się na boku i cały czas śledzi widok użytkownika ? Bo nie ukrywam, że takie rozwiązanie dużo lepiej by wyglądało jeśli chodzi o połączenie z fb.

Tak samo pytanie o wyskakującego u dołu strony w rogu bota z Messenger'a czy jest możliwość dodania go z poziomu panelu administracyjnego Vendero ? 

Link to postu

Witam,
Problem,

wszystko działało do momentu kiedy nie zaznaczyłem "Wymuszaj HTTPS, dla własnej domeny" - a jest to zabieg konieczny z tego co czytałem, sprawdziłem wszystkie możliwe scenariusze, wszystkie diodki pyrkają na zielono w waszym panelu,

dopisałem wskazane rekordy DNS zgodnie z poradnikiem

i dalej nie można wejść na stronę, jakieś pomysły co robię źle ?

 paneladm2.thumb.jpg.e824178f7a86f4ce79c07e59f0372005.jpg

paneladm1.thumb.png.0d771a90c7b236c5dde6d956ed7e74be.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...