Skocz do zawartości

Numery nadania z Sello do Allegro

Polecane posty

Hej, wszystko mi smigajesli chodzi o obsluge paczek, ale w jaki sposob wstawic automatycznie nr przesylki do Allegro? Treba to robic recznie?  W sello mam zielone ptaszki synchornizacja z serwisem przy paczkach jest ok, wyslalem ponownie nr nadawcze, ale rozumiem, ze dla Allegro liczy sie wklepanie w  polu z czerwona strzlkaa na screenie?

nrprzes.png

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu

Jeśli Sello tworzy przesyłki Allegro InPost w serwisie InPostu to InPost zajmuje się przekazaniem tego numeru, więc Sello od razu zaznacza w kolumnie na zielono, że numer jest już wysłany (po utworzeniu przesyłki).

W innych przypadkach wpisanie numeru do paczki (np ręcznie) powoduje oznaczenie paczki do synchronizacji (żółta ikonka) i wtedy to Sello wysyła te numery przy synchronizacji ręcznie bądź automatycznie.

Na pierwszym screenie numer przesyłki już jest dodany powyżej pola ze strzałką.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Znany problem, długo się z nim borykałem w podobnych przypadkach. Ale już "Sellu" przeszło... Nie znam przyczyny dlaczego było i dlaczego już nie ma, naprawiło się i już, choć sam nic nie robiłem w tym względzie... Tak samo miałem w Subiekcie, że strona z nowościami nie dawała się zamknąć na stałe... Zdaje się, że Bartek pisał o przyczynie: nie zamykające się do końca Sello, które w związku z tym nie zapisuje zmian...

  • Dziękuję 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...