Skocz do zawartości

selo komputer kliencki

Polecane posty

1 godzinę temu, Sławomir B napisał:

a dodatkowo mam problem z subiektem z którym wersja kliencka mi się nie łączy

 

InsERT_Driver: Łączenie z systemem sprzedaży:
Nieudane łączenie:
Połączenie z zewnętrznym systemem niedostępne:
Nieudane logowanie do systemu Subiekt GT (0x80041329)

 

Jakie błędy są w raporcie Sello?

Link to postu

Przy logowaniu tego nie wiem nie sprawdzałem jutro jak będę w firmie sprawdzę  tylko za każdym razem gdy się loguje muszę wpisywać ścieżkę do serwera bo domyślnie pokazuje komputer lokalny na którym nie ma bazy

A co do problemu z subiektem to taki błąd pokazuje w raporcie

InsERT_Driver: Łączenie z systemem sprzedaży:
Nieudane łączenie:
Połączenie z zewnętrznym systemem niedostępne:
Nieudane logowanie do systemu Subiekt GT (0x80041329)

 

Link to postu

Witam

chyba się nie zrozumieliśmy

Chodzi mi o to że na komputerze klienckim (który ma się łączyć z drugim kompem na którym jest baza) wywala mi przy logowaniu taki komunikat (w załączniku)

podana ścieżka jest to nazwa komputera klienckiego i za każdym razem jak chce się zalogować muszę poprawić ścieżkę by sello łączyło się z drugi kompem na którym jest baza

proszę o info gdzie mogę poprawić tą ścieżkę by za każdym razem jej nie poprawić by wyświetlała się domyśle podczas logowania

 

 

Edytowane przez Sławomir B
Link to postu

Prawdopodobnie trzeba będzie odinstalować Sello i zainstalować jeszcze raz. Ewentualnie można naprawić biblioteki NET.Framework.

 

PS.

Radzę zamazywać na screenach nazwy kont, serwerów, nazwy instancji baz serwera, ponieważ forum jest ogólne dostępne i takie dane mogą wpaść w niepowołane ręce np. hakerów czy innym osobom, które wykorzystają to w złym celu.

 

Czy nowy plik ze ścieżką jest zapisany jako Sello.xml?

Edytowane przez Mariusz Kownacki
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...