Skocz do zawartości

Forbidden ciąg dalszy

Polecane posty

Witam,

Sprawdzałem już tematy co zrobić z błędem forbidden, niestety nic nie pomogło. Wrzucam plik z logiem JSON.
Znaleźliśmy o co chodzi, powieliło niektóre aukcje. Teraz pytanie dlaczego tak się dzieje



Dziękuję za każdą pomoc!
 

 

Edytowane przez Bartosz Rosa
Usunięty załącznik - wrażliwe dane
Link to postu

Załącznik pobrałem i usunąłem. W przyszłości proszę wszelkie logi przesyłać do nas na skrzynkę mailową sello@insert.com.pl. W logach znajdować się mogą wrażliwe dane, które lepiej żeby nie trafiły w niepowołane ręce :) .

 

Już mówię o co chodzi z błędem Forbidden. W logu widać pobranie danych oferty, która jest wystawiona na koncie  hi*********_pl (wygwiazdkowane celowo), ale zapytanie do serwera Allegro idzie z tokenem autoryzującym od konta HI********P1. Oznacza to, że w Sello, była lub nadal jest źle przeprowadzona autoryzacja i konto 2 zostało zautoryzowane w Allegro poprzez zalogowanie się na konto 1.

Najnowsza wersja Sello (1.32+) zawiera poprawki, które uniemożliwiają taką niepoprawną autoryzację, dzięki czemu tego typu błędów być nie powinno - i tutaj pytanie, którą wersją Sello są te dane pobierane?

Link to postu

To trzeba by zdiagnozować dokładniej na podstawie logów. Która aukcja, jakimi danymi autoryzującymi się posługuje, czy na pewno konto jest dobrze zautoryzowane. Proszę podesłać świeżego loga na sello@insert.com.pl w przypadku pojawienia się tej sytuacji i krok po kroku spróbujemy rozwiązać problem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...