Skocz do zawartości

Zmiana sposobu wysyłki na trwające aukcji

Polecane posty

Tak. Przygotuj cenniki (w USTAWIENIACH). Wyślij je na Allegro.

Podepnij zmianami zbiorczymi do aukcji trwających. Wyślij zmiany na Allegro.

 

Przed wysłaniem zmian musisz być pewien, że masz aktualne dane w Sello, bo na razie jeszcze Sello potrafi zmienić np. opoiisy na Allegro na dane z Sello. Lepiej zawsze o to dbać albo pobrać dla wszystkich aukcji pełne dane przez synchronizacją cenników.

  • Dziękuję 1
Link to postu
1 godzinę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tak. Przygotuj cenniki (w USTAWIENIACH). Wyślij je na Allegro.

Podepnij zmianami zbiorczymi do aukcji trwających. Wyślij zmiany na Allegro.

 

Przed wysłaniem zmian musisz być pewien, że masz aktualne dane w Sello, bo na razie jeszcze Sello potrafi zmienić np. opoiisy na Allegro na dane z Sello. Lepiej zawsze o to dbać albo pobrać dla wszystkich aukcji pełne dane przez synchronizacją cenników.

Marcin, ustawiłem cennik, eksportowałem do Allegro, ale w zmianach zbiorczych nie widzę opcji podpięcia tego cennika

 

Edit: dziwna akcja, bo pomimo, że aukcje w serwisie są, to w zkaładce TRWAJĄCE mam pustkę :D

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu
4 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

image.png.20f314714961b0e748104908efcc2fff.png

 

 

A pobierałeś je do Sello?

image.png.18940256217d39487a643ded94596216.png

Ja w tym oknie zmian przez zakladke WSZYSTKIE mam tylko TOWARY / CENY / INNE.

Tak, odebrałem teraz, zadnych bledow w raporcie a aukcji dalej nie ma w TRWAJĄCE :D

pierwszy raz taka akcja

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu
10 minut temu, Zdzisław Bal napisał:

wyglada na to ze musze wypieprzyc +, ta nazwa jest tylko dla mnie tu w Sello, w dostawach w panelu Allegro beda te dwie dostawy rozbite?

Chyba tak, + pewnie nie może być. Nazwa jest wewnętrzna dla użytkownika Sello (ale jest też eksporotwana do cenników allegro, ale nie dla klientów).

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

  • Dziękuję 1
Link to postu
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Chyba tak, + pewnie nie może być. Nazwa jest wewnętrzna dla użytkownika Sello (ale jest też eksporotwana do cenników allegro, ale nie dla klientów).

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Działa, Marcin! Cenniki pojawiły się na aukcji  :D

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

"Odbiór osobisty" to już nie aktywna opcja - tylko pozostałość.

 

A tu co masz?

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

 

A w Sello masz tak?

image.thumb.png.9f0c41a8990edba0b5db324343d1d590.png

Miałem zaznaczony odbior osobisty, zmienilem na to, co wskazałeś ale znow wywala błąd. W punkcie sprzedazy na Allegro mam swoj punkt ustawiony z adresem

sposobydostawy blad.png

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...