Skocz do zawartości

Zakup na wielu aukcja - jedna paczka

Polecane posty

Po utworzeniu paczek mam jednak dwie pozycje, jeszcze nie kliknąłem wyślij/odbierz paczki. A nie chciałbym, żeby dwa listy przewozowe się wygenerowały. Można śmiało po kliknięciu "wszystkie towary do 1 paczki" wysłać/odebrać paczki? :)

W wyślij/odbierz paczki są 2. hmm

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu
1 godzinę temu, Zdzisław Bal napisał:

Klientka kupiła na dwóch aukcjach, w Sello mam dwie transkacje - czy w takich przypadkach muszę każdorazowo ręcznie utworzyć jedną transakcję? Jeśli zaznaczę te dwie transakcje i utworzę paczki - utworzą się dwie osobne?

To się nieco zmieni wraz z nową wersją Sello, ale na razie trzeba ręcznie grupować zakupy jednego Klienta, wg formularzy (Ctrl+M):

image.png.ff52e2ade1d4a5f4d692df05d069f723.png

 

Czy miałeś zgodne (zielone) FOD-y i Płatności przed robieniem paragonu?:

image.png.19d87f214543efbf362690a390f7a8fb.png

 

Link to postu
39 minut temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

To się nieco zmieni wraz z nową wersją Sello, ale na razie trzeba ręcznie grupować zakupy jednego Klienta, wg formularzy (Ctrl+M):

image.png.ff52e2ade1d4a5f4d692df05d069f723.png

 

Czy miałeś zgodne (zielone) FOD-y i Płatności przed robieniem paragonu?:

image.png.19d87f214543efbf362690a390f7a8fb.png

 

Coś tam sie pogryzło ze statusami, bo płatność nie była na zielono, w sumie nie wiem dlaczego. Zmieniłem to ręcznie. Jeśli będą zgodne, to w jaki sposób zrobić tak, żeby był jeden koszt wysyłki i jeden paragon z kilkoma pozycjami? Bo wydrukowało mi dwa osobne paragony.

Link to postu
3 godziny temu, Zdzisław Bal napisał:

Ale ja ma się grupowanie transakcji do jednej przesyłki i jednego paragonu? :)

 

Paragon jest wystawiany do jednego ZK, a jak masz niezgrupowane zakupy od klienta, to jest kilka ZK i kilka paragonów.

A brak koloru zielonego na płatności oznacza, że dane, które przyszły z allegro nie zgadzają się z tymi, które znajdują się w Sello - więc po przyjściu puli transakcji zawsze należy (warto) wykonać Ctrl+M.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Od razu dodam, żeby się zbytnio nie przywiązywać do tego skrótu, gdyż w wersji 1.33 domyślnym sposobem grupowania będzie grupowanie wg zamówienia Allegro i będzie ono miało skrót Ctrl+G. W dalszym etapie transakcje będą grupowane automatycznie - ale jest jeszcze z tym pewien problem do rozwiązania, dlatego w pierwszej odsłonie nowych transakcji będzie trzeba jeszcze grupować ręcznie. Będą odpowiednie ikonki i ostrzeżenia o tym informujące.

  • Dziękuję 1
Link to postu
1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Od razu dodam, żeby się zbytnio nie przywiązywać do tego skrótu, gdyż w wersji 1.33 domyślnym sposobem grupowania będzie grupowanie wg zamówienia Allegro i będzie ono miało skrót Ctrl+G. W dalszym etapie transakcje będą grupowane automatycznie - ale jest jeszcze z tym pewien problem do rozwiązania, dlatego w pierwszej odsłonie nowych transakcji będzie trzeba jeszcze grupować ręcznie. Będą odpowiednie ikonki i ostrzeżenia o tym informujące.

Grupowanie automatyczne byłoby super. Dzięki, Bartek :)

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...