Skocz do zawartości

Homebanking a rozrachunku

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem, ze względu na potrzebę automatyzacji niektórych procesów zakupiliśmy w firmie czerwony plus dla rewizora.

Wpisuję wypłatę w operacjach bankowych i wysyłam do homebankingu w celu importu do banku.

Następnie importuje wyciąg i mi się dublują rozrachunki, jak sobie z tym poradzić?

I czy jest możliwość zrobienia wypłaty na poziomie rozrachunków? Np. Zaznaczam fakturę którą chciałbym dzisiaj zapłacić, naciskam wypłata i mi przygotowuję operację do tej faktury czy muszę robić to wszystko ręcznie?

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Link to postu
2 minuty temu, Karol Żach napisał:

Mam problem, ze względu na potrzebę automatyzacji niektórych procesów zakupiliśmy w firmie czerwony plus dla rewizora.

Problemy na własne życzenie, należało razem z licencją zamówić szkolenie/wdrożenie.

 

3 minuty temu, Karol Żach napisał:

Wpisuję wypłatę w operacjach bankowych i wysyłam do homebankingu w celu importu do banku.

Następnie importuje wyciąg i mi się dublują rozrachunki, jak sobie z tym poradzić?

Należy przestać je dublować i zacząć uzgadniać - pierwsza z dwóch zakładek w module Homebankingu.

 

4 minuty temu, Karol Żach napisał:

I czy jest możliwość zrobienia wypłaty na poziomie rozrachunków? Np. Zaznaczam fakturę którą chciałbym dzisiaj zapłacić, naciskam wypłata i mi przygotowuję operację do tej faktury czy muszę robić to wszystko ręcznie?

To podstawy prowadzenia rozrachunków - wystarczy rozliczyć (Rozlicz/Rozlicz zbiorczo) zobowiązanie ze sposobem zapłaty przelew/przelew PP.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...