Skocz do zawartości

Narzędzie do pakowania binariów

Polecane posty

Narzędzie do pakowania binariów, z programu serwisowego, proponuję jakąś tam nazwę rozwiązania. Podczas pierwszego pakowania, przez przypadek puściłem tą nazwę i teraz jest ona na siłę wprowadzana za każdym razem :(

image.png.2a36deaa2f3491b4a115e8f5a0ec6968.png

 

image.png.fd4b9c0a74406b5dac604befa3e7638e.png

 

Próbowałem usuwania plików z lokalizacji, zmiany lokalizacji, grzebałem w manifest.xml, zmiany nazw pliku itp. Na koniec, binaria do bazy, ładują się z niechcianą przez mnie nazwą. Program serwisowy gdzieś ją Sobie trzyma w pamięci i nie mogę nic poradzić :(

W ostateczności, oczywiście EXE ma właściwą nazwę i w scenariuszu pliku uruchomieniowego, zadziałała nazwa z EXE, ale w bazach wygląda to brzydko.

Edytowane przez Radomił Ząbik
Animinizacja zrzutu ekranu
Link to postu

W polu "Nazwa i wersja" musi być podana nazwa i wersja, oddzielone myślnikiem (np. "SferaNEXO-1.0.0.0"). To jest jedyny prawidłowy format, a podanie wartości w nieprawidłowym formacie powoduje, że używana jest poprzednia prawidłowa wartość. Program serwisowy niestety nic tu nie podpowiada, więc to na pewno jest do poprawienia z naszej strony, ale pomijając niedostatki walidacji - wszystko jest tu w porządku. 

Dodam, że numer wersji, który podaje się obok nazwy rozwiązania własnego, to numer wersji tego rozwiązania, a nie nexo. Numer wersji nexo można podać w polu "Do produktu", np. "Nexo-27.1.0.3175" - będzie to oznaczało, że rozwiązanie własne ma działać tylko z nexo w wersji 27.1.0.3175. 

Link to postu
3 minuty temu, Katarzyna Rozmarynowska napisał:

W polu "Nazwa i wersja" musi być podana nazwa i wersja, oddzielone myślnikiem (np. "SferaNEXO-1.0.0.0"). To jest jedyny prawidłowy format, a podanie wartości w nieprawidłowym formacie powoduje, że używana jest poprzednia prawidłowa wartość. Program serwisowy niestety nic tu nie podpowiada, więc to na pewno jest do poprawienia z naszej strony, ale pomijając niedostatki walidacji - wszystko jest tu w porządku. 

No coś świeci na czerwono, ale akurat wróżka wzięła urlop na święta, wiadomo, podróż do Rumunii :P:D:D (oczywiście żart, nie ironia) :D Tak, opisanie pola, a nawet rozbicie było by przydatne. Ok, ale na teraz, to jak powinienem nazwać, skoro nie chcę wersji - wystarczy myślnik na końcu?

Cytat

SferaNEXO-

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...