Skocz do zawartości

KOMPLETY kompletowanie sprzedaz Sello

Polecane posty

Mam mnóstwo kompletów. Sprzedaje przez Sello. Tracimy w firmie czas na montaż kompletów. Nie da się już normalnie pracować na Nexo

bo

- nie  da się kompletów skompletować zbiorczo ! - trzeba każdy osobno

- nie kompletują się z automatu

-  jakiekolwiek dodatki nie istnieją nawet jeśli pisze że istnieja do Nexo to nie istnieją do Nexo tylko do GT - sparawa kompeltów wydaje się neiroziązalna

- żadna z firm jako partner insert nie chce podjąć się tworzenia dodatkowych programów do insert.

- na stronie dodatków do programów insert, programy są zaznaczone jako do Nexo tymczasem twórcy tych programow twierdzą że nie robią nic do nexo a tylko do gt  i że insert samo sobie to powpisywał ze są do Nexo a insert twierdzi odwrotonie

-wprowadza to zamiesznie, niepotrzebne telefony i utratę czasu nie wspomne o błędnym podjęciu decyzji co do przejściu na nexo

 

Ale do rzeczy może mi ktoś podsunąć rowiązanie mojego problemu ?

Link to postu
  • 1 rok później...
W dniu 16.04.2021 o 09:14, Przemysław Werner napisał:

Jeżeli ma Pan utworzone dokumenty (np. z odłożonym skutkiem magazynowym, bo brakuje kompletów na stanie), to można je zbiorczo zaznaczyć i wykonać zbiorczy montaż wszystkich kompletów, które są zawarte na pozycjach dokumentów (Wystaw - Zlecenie produkcyjne montowania).

image.png.e13a14d000407bdc9ff6cea896e74d5f.png

No tak tylko mam ok 200 kompletów i używam Sello. Sello tworzy dokumenty paragon i faktura vat. Jak nie ma kompletu to nie tworzy dokumentu.

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...