Skocz do zawartości

Zarządzanie licencjami

Polecane posty

Proszę o podpowiedź gdyż mam wątpliwości odnośnie obecnie posiadanego abonamentu.

1. Dlaczego mam komunikat o braku uprawnień do najnowszej wersji skoro mam abonament (teoretycznie wersja 1.59) a już mam pobraną zainstalowaną i aktywowaną wersję 1.6 (sl1.jpg)

2. Jak mogę usunąć wygasłą licencję gestora aby nie pojawiał mi się czerwony sygnalizator (pomiędzy aktualizacją walut a aktualizacją Subiegt GT) (sl2.jpg)

Dziękuję

sl2.jpg

sl1.jpg

Link to postu
3 godziny temu, Marta Oleśkiewicz napisał:

1. Dlaczego mam komunikat o braku uprawnień do najnowszej wersji skoro mam abonament (teoretycznie wersja 1.59) a już mam pobraną zainstalowaną i aktywowaną wersję 1.6 (sl1.jpg)

Zakładam, że jednak wersja 1.60 nie została aktywowana., gdyby pokazała Pani informacje o licencji programu Subiekt GT to mielibyśmy pewność.

 

3 godziny temu, Marta Oleśkiewicz napisał:

2. Jak mogę usunąć wygasłą licencję gestora aby nie pojawiał mi się czerwony sygnalizator (pomiędzy aktualizacją walut a aktualizacją Subiegt GT) (sl2.jpg)

Należy zgłosić się do dobrego serwisanta, być może poradzi sobie dostawca programu, ewentualnie można spróbować zamówić taką usługę bezpośrednio w Insercie.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...