Skocz do zawartości

Porządki w sello

Polecane posty

Witajcie, prawdopodobnie już ten temat był poruszany, kilka znalazłem odpowiedzi ale nie jestem z nich usatysfakcjonowany. Chciałbym uporządkować sello. 

Czy mogę je odinstalować. Zainstalować na nowo i połączyć z subiektem. Tylko pytanie czy połączy mi aktualne aukcje z towarami z subiekta:)?

Chyba że jest inny złoty środek na to:)

Link to postu

To nic nie zmieni. Baza jest lokalnie, odinstalowanie Sello jej nie usuwa (odłączenie bazy i ponowne jej podłączenie do Sello sprawi, że powiązania towarowe się pomieszają - mocno nie zalecane, dużo kłopotu z odtworzeniem). A jeśli stworzysz nową bazę, to stracisz wszystki ustawienia i dane w Sello - wszystko będzie od zera.

A przeglądałeś info o którejś ze starszych wersji Sello, w której był dodany program serwisowy do czyszczenia bazy Sello?

No i co dla Ciebie oznacza "uporządkować"?

Link to postu
2 minuty temu, Łukasz Kasztelan Kasztelan napisał:

zostawić aukcje trwając bo szkoda mi widocznej sprzedaży

To mówisz o allegro a nie o Sello. Można zacząć na Sello od zera - zakładając nową bazę i pobierając aukcje trwajace. Wszystko będzie trzeba połączyc od nowa i powiązać oferty trwające z towarami subiekta, itd... Albo pracować na tej samej bazie ale wyczyścić ją programem serwisowym - do 0 się nie da, wszystko zależy od tego co jest w bazie.

Link to postu
21 minut temu, Łukasz Kasztelan Kasztelan napisał:

nie działa niestety, powiązywanie

to jest ta opcja w programie serwisowym czyszczenie bazy?

 

Przy wydaniu którejś ze starszych wersji opisano jak działa program serwisowy, poszukaj:

https://www.sello.pl/o-programie/lista-zmian/

Link to postu

Witam, niestety już nie:) pozamykałem aukcje i będę sie starał na nowo to wszystko ogarnąć. Jest ktoś z serwisantów online który by mi pomógł to skonfigurować? Mam na myśli konfiguracje z allegro, inpostem, pocztą polską żeby pracowało się przyjemnie. Może też by się udało kategorie z subiekta przyporzadkować do allegro? :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...