Skocz do zawartości

Dyskusje w Allegro

Polecane posty

Witam.

Mam sugestię.

Przydał by się moduł do obsługi dyskusji w Allegro przez pracowników.

Ostatnio klienci bardzo często zaczynają dyskusje i chcieli byśmy aby pracownicy/serwisanci z odpowiednich działów mieli do nich dostęp i mogli odpowiadać w nich nie kłopocząc już głównego kierownictwa które ma dostęp do konta (i dyskusji) a z wiadomych przyczyn zwykły serwisant takiego dostępu nie może mieć. Podobno szybkość odpowiedzi jest sprawdzana przez Allegro.

Szukając na szybko w Google znalazłem jedynie autorespondera do dyskusji. Skoro można taki program zrobić to pewnie i jakiś moduł do Sello idzie wykonać z dostępem do konta za pomocą wygenerowanego hasła do aplikacji.

Jak są takie programy to proszę o linki lub pomyśleć o własnym współpracującym z Sello.

A jak jest cos takiego w Sello tylko nie znalazłem to proszę mnie naprowadzić.

Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię to 2
Link to postu

Tak jest to ważne. Swoją drogą, aby odciążyć trochę ST z ciężkiej pracy przy nowej wersji polecam do sprawdzenia autoresponder

https://niezbedniksprzedawcy.pl/AsystentSprzedazy/autoresponder-dyskusji-allegro/o_narzedziu/

 

Sam nie próbowałem, ale w święta były jaja to były dyskusje pootwierane i nie było jak odpisać dostałem upomnienie i już mam tego dosyć muszę spróbować jakiegoś wsparcia softwaerowego.

Link to postu
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...