Skocz do zawartości

Faktura imienna do zamówienia

Polecane posty

Dnia 14.01.2020 o 11:08, Zdzisław Bal napisał:

Moja księgowa chce paragon przypięty do faktury.

No a jak inaczej?

 

6 minut temu, Robert Mazurek napisał:

moja też chcę paragon przypięty do faktury i kilka faktur zafiskalizowałem i mam problem

A co zrobiłeś z paragonem? Wyrzuciłeś?

Link to postu
7 minut temu, Zdzisław Bal napisał:

skoro faktura jest zafiskalizowana przez kasę w raporcie dobowym

Dziwne. To nawet nie wiedziałem, że da się sfiskalizować paragon i on się nie wydrukuje na drukarce fiskalnej... To w jaki sposób urządzenie go zaciągnie na dobowy?  ? Tylko, że ja myślę o drukarce a nie o kasie.

Ale na pewno paragon fiskalny należy przypiąć do faktury bez NIP.

Link to postu
3 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Dziwne. To nawet nie wiedziałem, że da się sfiskalizować paragon i on się nie wydrukuje na drukarce fiskalnej... To w jaki sposób urządzenie go zaciągnie na dobowy?  ? Tylko, że ja myślę o drukarce a nie o kasie.

Ale na pewno paragon fiskalny należy przypiąć do faktury bez NIP.

Przepraszam - oczywiście też mam na myśli drukarkę fiskalną. Zawsze. :D

Link to postu
Dnia 10.01.2020 o 11:04, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Dlaczego? Można odwrotnie.

image.png.ed19118195162d3d10a57e8c2be4286a.png

Albo przy wystawianiu pojedynczo przez Sello. Mam ustawione, żeby wyświetało się okno drukowania do faktury i tam można włączyć fiskalizację.

@MARCIN e-kupowanie.pl A chciałbym dopytać, możliwe że to kwestia subiekta bo korzystam z Nexo, ale jeśli mam ustawiony w sello automatyczny wydruk po stworzeniu dokumentu końcowego, nie wyskakuje mi okno potwierdzenia wydruku w sello (tak jak normalnie się to dzieje w momencie wydruku faktury zwykłej w subiekcie) tylko od razu zostaje ona bez powiadomienia wydrukowana / a czasem trzeba poprawić kwotę o te kilka groszy... Jesteś w stanie doradzić co zrobić żeby pojawiało się okno wydruku w subiekcie po utworzeniu dokumentu końcowego przez sello? 

Link to postu
5 minut temu, Łu kasz napisał:

Jesteś w stanie doradzić co zrobić żeby pojawiało się okno wydruku w subiekcie po utworzeniu dokumentu końcowego przez sello? 

Niestety, trzeba poczekać na nowy synchronizator do subiektów. Nexo na razie nie umie otwierać tego okienka...

 

6 minut temu, Łu kasz napisał:

a czasem trzeba poprawić kwotę o te kilka groszy...

Z jakiego powodu?

Link to postu

@MARCIN e-kupowanie.pl Kwoty potrafią się różnić nawet o 10 groszy na fakturach / z powodu wyliczenia od cen netto / i ręcznie trzeba zawsze zmienić na liczenie od brutto i czasem poprawić jeszcze o grosz jedną z pozycji / nexo pomimo ustawienia na sztywno liczenia cen na fakturach od cen brutto nie działa z sello i zawsze wystawia dla nowego klienta od kwoty netto (którego tworzy dokument końcowy w sello) - problem też pewnie zniknie wraz z nowym synchronizatorem.... 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...