Skocz do zawartości

Brak możliwości aktualizacji Rewizora nexo

Polecane posty

Dobry wieczór.

Prawdę pisząc, nie do końca wiem czym jest ta aktualizacja? Czy pobiera Pani nową wersję programu (28.1.0) czy też pobiera Pani inne dane typu kursy walut, parametry podatków i kosztów itp.? Sądzę, że chodzi o wersję programu 28.1.0 - jeżeli tak, to proszę to potwierdzić - jutro przyjrzymy się problemowi.

Link to postu

Witam ponownie,

 

Pobrałam wersję 28.1.0 . Nie chcę  kolejnego programu Rewizor Nexo. Chcę obecną wersję  28.0.0 podnieść do wersji 28.1.0

W załączeniu obrazy . Co mam wybierać. Proszę o wskazówki. Zawsze pojawiał mi się komunikat o ponownym uruchomieniu programu  z pytaniem o jego aktualizację.

 

Dok1.odt

Link to postu
8 godzin temu, Dorota Łęgowska napisał:

Witam ponownie,

 

Pobrałam wersję 28.1.0 . Nie chcę  kolejnego programu Rewizor Nexo. Chcę obecną wersję  28.0.0 podnieść do wersji 28.1.0

Dzień dobry

Z jakiegoś powodu nie powiodła się automatyczna aktualizacja dlatego najszybszym i najprostszym sposobem naprawy jest instalacja tak jak napisał Roman.

Nie będzie to kolejny program Rewizor tylko jego nowsza wersja, proszę wybrać tak jak na załączniku: Instalacja standardowa / Aktualizacja programu

Link to postu
  • Piotr Kolasa zmienił tytuł na Brak możliwości aktualizacji Rewizora nexo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...