Skocz do zawartości

Aktualizacja sello do 1.33 problem

Polecane posty

Wykonanie wcześniejszej archiwizacji umożliwi przeskoczenie tego etapu tworzenia kopii zapasowej.

Problem z utworzeniem kopii zapasowej bazy danych może zaistnieć np. gdy konto na które Sello loguje się do serwera SQL (domyślnie "sa") nie ma wystarczających uprawnień. Czy serwer SQL był instalowany/aktualizowany ręcznie czy jest to ten instalowany wraz z Sello/Subiektem?

Link to postu

problemem była od dawna nie wykonywana archiwizacja, a także rozmiar bazy danych zbliżający się do 10 gb, sello się już zaktualizowało po odchudzeniu bazy danych i przeprowadzeniu aktualizacji, musieliśmy wrócić do starszej wersji wykonać odchudzenie bazy i archiwizację i ponownie zaktualizować.

Jest tylko jeden problem, dlaczego w tej chwili nie podpinają się wiadomości e-mail do transakcji?

Link to postu

POMOCY !!!!!
Mam ten sam problem ale w moim przypadku odchudzenie bazy danych nie pomogło.
Początkowo był problem ze zrobieniem kopii.... po zrobieniu kopii na starej wersji 1.32 pominąłem zrobienie kopii przy konwersji bazy.
Niestety pomimo tego Sello nie podniosło wersji do 1.33.
Pojawił się komunikat że aktualizacja się nie powiodła i że raport aktualizacji zapisał się ....Sello\Log....
ale tam nie ma tego raportu... tam jest raport z lipca 2019 i przejście z wersji 1.30 na 1.31
POMOCY !!!!
Wracam do wersji 1.32 bo na tą chwilę nie ma innego wyjścia

Link to postu

Zrobiłem obejście problemu kopii poprzez wcześniejszą archiwizację przed rozpoczęciem aktualizacji.
Sello próbuje zrobić aktualizacje ale jej nie kończy.... pojawia się komunikat "Nieudana aktualizacja" "Aktualizacja podmiotu nie powiodła się"....itd zrzut poniżej
Log się nie pojawia.... jest z lipca 2019 jeśli dobrze rozumiem

błąd.JPG

Link to postu

Dziwna przypadłość, nie pamiętam aby nieudana konwersja kończyła się informacją o zapisaniu logu a tego logu nie było we wskazanym miejscu. Może konieczne będzie podesłanie tej bazy do nas do weryfikacji dlaczego nie chce się skonwertować. W razie czego proszę pisać na sello@insert.com.pl

Link to postu

Na tą chwilę jest gorzej niż było.... Napisałem maila na sello@insert.com.pl
Doszedłem do ściany.... Cofnąłem się do wersji 1.32
Teraz nie ściąga żadnych transakcji.... pokazuje nowe błędy.... W konsekwencji nic nie działa
Po cofnięciu do wcześniejszej wersji 1.32.2
Aktualne błędy:
1. Ostatnia operacja nie powiodła się.
Nieprawidłowy wskaźnik.
2. Ostatnia operacja nie powiodła się.
Invalid object name 'reg_JournalDeals'.
(Microsoft OLE DB Provider for SQL Server) Invalid object name 'reg_JournalDeals'.
 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...