Skocz do zawartości

Migracja na inny serwer

Polecane posty

Dzień dobry,

powyższy temat był już pośrednio przez Pana poruszany na forum, a informacje oraz instrukcje znajdzie pan w poniższym temacie e-Pomocy technicznej.

Cytat

Dnia 20.12.2019 o 14:19, Przemysław Werner napisał:

Nie ma takiej możliwości bez usuwania strony. Zgodnie z wcześniejszą odpowiedzią i przesłanym tematem e-Pomocy technicznej, zamiast domeny pasaz24, mogą Państwo skorzystać z oferty zewnętrznego dostawcy usług domenowych.

Jak podpiąć certyfikat bezpieczeństwa i stworzyć przekierowanie na własną domenę w vendero korzystając z nazwa.pl?

 

Link to postu

Dzień dobry,

Dziękuje za odpowiedź, niestety ani za pierwszym razem ani teraz jest to dla mnie nie zrozumiałe :( Jestem totalnie zielony w tej dziedzinie. Mam prośbę aby wytłumaczyć mi to łopatologicznie. Jeżeli mam założony sklep xxxx.pasaz24.pl to nie mogę go przenieść na domenę w nazwa.pl i nazwać  xxxxx.nazwa.pl?

 

Bardzo dziękuję za wytłumaczenie

 

Pozdrawiam

 

Mariusz

Link to postu

Jak najbardziej może Pan przenieść swój sklep na własną domenę nazwa.pl (iq.pl, home.pl) , a w przesłanym temacie e-Pomocy technicznej jest opisana procedura przekierowania na nią. Domenę na nazwa.pl zakłada Pan we własnym zakresie, gdzie należy założyć konto oraz wybrać adres domeny. Więcej informacji znajdzie Pan w bazie wiedzy udostępnionej na stronie usługodawcy. Następnie należy przypisać własną, założoną wcześniej domenę oraz skonfigurować dodatkowe opcje w Panelu administracyjnym vendero, co również jest krok po kroku opisane w przesłanej instrukcji.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...