Skocz do zawartości

Dublowanie aukcji z innego konta allegro

Polecane posty

2 minuty temu, maniootek • napisał:

program serwisowy włączyłem z uprawnieniami admina

Sello też tak należy uruchomić. Może to jest przyczyną?

Najpierw włączyć logi, potem Sello jako admin bodajże.

Edytowane przez MARCIN e-kupowanie.pl
  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Po jakimś czasie (pewno po ponownym uruchomieniu komputera lub włączeniu od nowa Sello) pojawiło się w Sello w module START informacja, że jest włączone logowanie. 1417161984_logowanieAllegro.PNG.31a3d13539d6483cbd277d9f55a925c5.PNG

Pliki jakie tam wskazało to:

SENT_RECV_allegro.log

TEST_allegro.log

Przeszukałem komputer i znalazłem te pliki w tej lokalizacji:

Cytat

C:\Users\user\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\InsERT\Sello

Dodatkowo w tej lokalizacji jest też katalog "Log" w którym są pliki json

Edytowane przez maniootek •
Link to postu

To jest na wypadek gdybyś włączył logowanie i zapomniał wyłączyć. Sello przeprowadza co pewien czas różne procedury diagnostyczne, jedna z nich to sprawdzenie czy log jest włączony. Wtedy pojawia się takie ostrzeżenie. Wchodząc do środka można stąd wyłączyć logowanie jeśli nie jest już potrzebne.

Link to postu
17 minut temu, Bartosz Rosa napisał:

To jest na wypadek gdybyś włączył logowanie i zapomniał wyłączyć. Sello przeprowadza co pewien czas różne procedury diagnostyczne, jedna z nich to sprawdzenie czy log jest włączony. Wtedy pojawia się takie ostrzeżenie. Wchodząc do środka można stąd wyłączyć logowanie jeśli nie jest już potrzebne.

Tak tak, wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Chciałem tylko dać info gdzie ten log się u mnie zapisuje bo to nie jest jasno określone w Sello.

Link to postu

Lokalizacja logu zależy od tego czy program jest uruchomiony jako administrator czy nie. W przypadku uruchomienia jako admin, log zapisywany jest w folderze instalacyjnym Sello\Log. Jeśli aplikacja nie ma uprawnień administracyjnych to system Windows przekierowuje taki zapis do C:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Local\VirtualStore\...

Link to postu
22 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Lokalizacja logu zależy od tego czy program jest uruchomiony jako administrator czy nie. W przypadku uruchomienia jako admin, log zapisywany jest w folderze instalacyjnym Sello\Log. Jeśli aplikacja nie ma uprawnień administracyjnych to system Windows przekierowuje taki zapis do C:\Users\<nazwa użytkownika>\AppData\Local\VirtualStore\...

Ok wszystko jasne :) Można by to co właśnie napisałeś dodać do tej informacji o logu w module START w Sello lub podać tą ścieżkę

  • Lubię to 1
Link to postu

Dzięki pomocy @maniootek • udało się znaleźć przyczynę występowania okresowo błędów forbidden. Jak się okazuje, ten sam problem może również generować powielanie aukcji na innych kontach. Jego powtórzenie było dość nietrywialne, bo wymaga wykonania kilku różnych operacji w odpowiedniej sekwencji.

Spróbujemy testowo podesłać Wam poprawioną wersję pliku dll aby sprawdzić, czy poprawka wyklucza już wszystkie te problemy.

  • Lubię to 2
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...