Skocz do zawartości

Nie wyświetla się informacja o powiązanych dokumentach z SubiektaGT

Polecane posty

1 godzinę temu, Bartosz Rosa napisał:

Jeśli chodzi o samo wyświetlanie nazwy dokumentu to proponuję tymczasowo skorzystać z widoku w kolumnie (można ją włączyć w konfiguracji kolumn Ctrl+Shift+K). Sam problem będzie poprawiony w następnej aktualizacji.

Podepnę się tutaj by nie tworzyć nowego tematu. Możliwe, że coś ominąłem w opisie aktualizacji do 1.33.1. Wcześniej dane do faktury kopiowaliśmy sobie do notatki tak by była ona widoczna po dodaniu zamówienia do "do wysłania". Teraz z racji na brak zakładki FOD nie są wyświetlane dane do faktury. Jesteś w stanie mi podpowiedzieć gdzie mogę je sprawdzić. Mam akurat jedno zamówienie z zaznaczonym dokumentem faktura, ale teoretycznie nie widzę gdzie mogę sprawdzić te dane do faktury.

Druga sprawa to zauważyłem, że zamówienie pobrane z allegro z wybraną opcją wysyłki pobraniowej automatycznie przenosi się samo do zakładki "Do paczek"? Tak powinno być?

Link to postu

Dane do faktury znajdują się w transakcji w adresie nabywcy (po prawej w transakcji).

image.png.484075481bf2d34d96006c334a74244a.png

oraz w podglądzie transakcji na dole:

image.png.6f8e92d96adc9167f1652239395fd9c7.png

Adres dokumentowy jest tam umieszczany jeśli klient go wpisze. Jeśli nie zostanie podany to pojawia się tam domyślny adres z danych Allegro.

1 godzinę temu, alienmrc napisał:

Druga sprawa to zauważyłem, że zamówienie pobrane z allegro z wybraną opcją wysyłki pobraniowej automatycznie przenosi się samo do zakładki "Do paczek"? Tak powinno być?

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...