Skocz do zawartości

Błąd przy pobieraniu UPO - operacje na deklaracjach skarbowych

Polecane posty

Przy próbie pobrania UPO : Narzędzia - Operacje na deklaracjach skarbowych - np pobieranie UPO  mam przy każdym podmiocie - Wystąpił błąd podczas ładowania biblioteki typu /DLL - Błąd połączenia z podmiotem. Wystąpił błąd podczas ładowania bibliteki typu /DLL. Mam najnowszą wersję Biuro GT (1.20) i programów linii GT 1.60 SP1 HF1. Z poziomu Biuro GT bez problemu, dla każdego klienta, wchodzę do programów linii Insert GT.

Link to postu

Obecnie Windows 10 ale niedawno aktualizowany z Windows 7. Wczoraj wieczorem znalazłam na forum dla Subiekta, że może to być problem po aktualizacji systemu. I powinnam odinstalować program. Mam pytanie czy mogę np. odinstalować samo Biuro GT czy muszę odinstalować cały Insert GT?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

U mnie podobny problem z pobieraniem UPO, tylko komunikat innego rodzaju "Status deklaracji nie jest zgodny z parametrami wejściowymi". Mam całą linię GT aktualizowaną na bieżąco, system Win 10. Pobieranie UPO ręcznie podmiot po podmiocie działa prawidłowo.

Link to postu
1 godzinę temu, Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon napisał:

U mnie podobny problem z pobieraniem UPO, tylko komunikat innego rodzaju "Status deklaracji nie jest zgodny z parametrami wejściowymi". Mam całą linię GT aktualizowaną na bieżąco, system Win 10. Pobieranie UPO ręcznie podmiot po podmiocie działa prawidłowo.

To oznacz, że deklaracja nie spełniła warunków, które określa się przy zbiorczym pobieraniu UPO.

np. komunikat taki wywoła próba pobrania UPO dla deklaracji, która już posiada UPO a nie został wybrany parametr "posiadają potwierdzenia odbioru".

biuro.jpg

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...