Skocz do zawartości

Opcje promowania

Polecane posty

Dzień dobry, 

 

Proszę o pomoc, problem ciągnie się już rok czasu / dalej nie poprawiono opcji promowana / synchronizacja opcji promowania zawodzi i już kiedyś powodowała u nas problemy, przeważnie korzystamy z opcji PAKIET PROMO opłacanego dziennie / w sello widnieje w kolumnie na liście aukcji trwających jako PAKIET / w sekcjach opcje wyróżnień nie ma przyporządkowanej nazwy i nie jest dostępny. 

Wczoraj ufając że sprawa została poprawiona i opcja która już dawno nie jest w allegro dostępna tj. pakiet promowania pogrubienie podświetlenie wyróżnienie jest pakietem promo co dla mnie jest logiczne i zrozumiałe chciałem WYŁĄCZYĆ promowania PAKIET PROMO przez sello, niestety nie został on wyłączony a co więc zostały włączone wszystkie trzy opcje promowania z osobna (CHCIAŁEM WYŁĄCZYĆ OPCJE PROMOWAŃ I PO PROSTU ODZNACZYŁEM NA BIAŁO KWADRACIK Z PAKIETEM PROMOWAŃ) 

Sytuacje od razu zauważyłem i zdecydowałem o wyłączeniu opcji promowań bo i tak szykuje się nam kilka dni wolnych w najbliższym tygodniu, dzisiaj po synchronizacji parametrów (w nocy, sello aktualizowało nam czasy wysyłki) opcje promowania znowu zostały przez sello włączone.... PONOWNIE :o 

 

Mogę prosić o jakąś pomoc? sensowne wyjaśnienie sytuacji albo przyjrzenie się problemowi? Ktoś borykał się z czymś podobnym? 

 

Pozdrawiam

Łukasz

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...