Skocz do zawartości

1.33.1 Problem z wysyłaniem paczek do inPost

Polecane posty

Witam,

Zainstalowałem nowe sello 1.33.1 i nie mogę wysłać paczek do inPost. Pokazuje się komunikat: Tworzenie paczki 865/2020: Brak numeru zamówienia Allegro w transakcji. Nie można utworzyć przesyłki Allegro InPost dla takiej paczki. Wcześniej wysyłały się bez problemu. Jak można temu zaradzić ?

Pozdrawiam

A.

Link to postu
9 minut temu, Adam Klik napisał:

Witam,

Zainstalowałem nowe sello 1.33.1 i nie mogę wysłać paczek do inPost. Pokazuje się komunikat: Tworzenie paczki 865/2020: Brak numeru zamówienia Allegro w transakcji. Nie można utworzyć przesyłki Allegro InPost dla takiej paczki. Wcześniej wysyłały się bez problemu. Jak można temu zaradzić ?

Pozdrawiam

A.

Jeśli dotyczy to TRANSAKCJI pobranych w poprzedniej wersji Sello to należy je obsłużyć ręcznie (w man. inpostu i allegro). Czy tak jest?

Link to postu

Polecam zapoznać się ze wszystkimi informacjami nt. nowej wersji, gdyż zaszło trochę zmian i dobrze o nich wiedzieć:

https://www.sello.pl/2020/01/08/sello-1-33-0/

Jest tam również wzmianka:

Cytat

STARE TRANSAKCJE I PACZKI

Zupełnie inne podejście do obsługi nowych zamówień Allegro jak i fakt, że moduł został całkowicie zastąpiony nowym powodują, że nowa wersja Sello nie będzie obsługiwać starych transakcji. Oznacza to, że jeśli stare transakcje nie zostały obsłużone i mają czerwone FODy lub czerwone płatności, to nie zostaną one już zaktualizowane przez nową wersję.

Podobnie ma się sprawa ze starymi paczkami z wybraną dostawą Allegro InPost. Nowe transakcje bazują już na nowych identyfikatorach zamówień Allegro i Sello nie będzie w stanie utworzyć takich przesyłek dla starych transakcji/paczek. Należy je zaimportować z poziomu Menadżera Paczek.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...