Skocz do zawartości

Subiekt Nexo + Novitus Bono online bezprzewodowo

Polecane posty

Witam serdecznie, napotkałem problem w konfiguracji bezprzewodowego łączenia powyższej drukarki z subiektem nexo. Drukarka jest podłączona do tej samej sieci wifi co komputer i jak teraz odnaleźć prawidłowe ustawienia IP i portu dla tej drukarki w serwerze urządzeń ? Można tam wpisać SSID sieci ? Czy w grę wchodzi tylko IP drukarki w tej sieci ?  Jak znaleźć to IP w takim razie  ? Wpisywałem różne kombinacje, również te dane z wydruku drukarki o stanie sieci ale za każdym razem albo musiał być port nie ten albo nie wiem bo nie łączyło. Program serwisowy drukarki czyli Wiking bezproblemowo się łączy z urządzeniem. Z góry dziękuje za pomoc

Link to postu

To jest standardowe połączenie z urządzeniem sieciowym, nie ma tu żadnych tajemniczych ustawień.

Po uruchomieniu SUZ (Serwer Urządzeń Zewnętrznych) w konfiguracji drukarki należy wpisać adres IP i port:

image.png.39e8f4e7e02c9ba24e60921e1575fea4.png

 

Adres IP drukarki fiskalnej oczywiście, a port taki, jaki został ustawiony w samej drukarce fiskalnej. Oba te parametry można odczytać w menu urządzenia. A skoro z Wiking jest bezproblemowe połączenie, to wystarczy te same dane, które są w Wiking, przepisać do konfiguracji w SUZ.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...