Skocz do zawartości

Towary w SubiekcieGT

Polecane posty

Cześć,
Zastanawiałem się czy wrzucić temat tutaj czy do dział SubiektGT. Postanowiłem tutaj gdyż jest to dział o Sello, a jednocześnie dział dla ludzi sprzedających w internecie.
Większość z Was jest długo w handlu internetowym i ma ogromne doświadczenie. Chciałem Was prosić o radę. 
Kiedyś z Waszą pomocą udało mi się powystawiać sporo aukcji na Allegro przy użyciu Sello, wtedy korzystałem z programu magazynowego "Lomag" więc integracja tych 2 programów była niemożliwa. Ale wystawianie i edycja grupowa była szybka i łatwa. 
Jednak ostatnio w/w program magazynowy zaczął sprawiać mi problem gdyż ciągle stany magazynowe są niepoprawne i mam podejrzenia, że po prostu program coś miesza.
Wczoraj w nocy zainstalowałem SubiektaGT i postanowiłem zacząć wprowadzać towary. Przypomniałem sobie, że Sello miało "cechy" w których dodawałem np. S,M,L,10szt.,50szt. itd. (co odpowiadało rozmiarowi lub ilości towaru w paczce), oraz "pola własne" w których miałem takie pola jak poniżej  5v0xlm8azy84_t.jpg umożliwiało to np. grupową edycję Sekcji Gratis (by nie zmieniać na każdej aukcji oddzielnie opisu, gdy zmienialiśmy gratisy do produktów), tworzenie tabelek ze specyfikacjami towaru itp. 
To samo znalazłem w SubiekcieGT, czy moglibyście podpowiedzieć jak warto dodać/ustawić produkty w subiekcie by miał "ręce i nogi" Gdzie/w jaki sposób dodać opis czy może w polach własnych (niestety są ograniczone do 8 ), a może bezpośrednio w "Pełnej charakterystyce pozycji", gdzie zamieszczać informacje o ewentualnych gratisach do produktów by przy zmianie "gratisów" nie musieć edytować każdej aukcji z osobna itd?
Dodam, że mam swój mały sklep internetowy oraz 2 kont Allegro.  W przyszłości chciałbym otworzyć drugi sklep (bardziej ogólny) ale na którym między innymi też będą dostępne produkty z tego pierwszego sklepu.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...