Skocz do zawartości

Drukowanie dokumentu końcowego - błąd

Polecane posty

31 minut temu, Zdzisław Bal napisał:

Nie rozumiem - aukcja ma powiązanie z towarem, a jak wchodzę w transakcję, to w liście towarów podaje nazwę aukcji i dlatego nie drukuje dokumentu. O co chodzi?

234234423423234234234.PNG

Poza tym bardzo długo generuje mi dokumenty końcowe, "kółeczko" mieli i mieli... Eh... 1.33.1 oczywiście.

Edytowane przez Zdzisław Bal
Link to postu
2 godziny temu, Zdzisław Bal napisał:

Nie rozumiem - aukcja ma powiązanie z towarem, a jak wchodzę w transakcję, to w liście towarów podaje nazwę aukcji i dlatego nie drukuje dokumentu. O co chodzi?

234234423423234234234.PNG

A w tej TRANSAKCJI w kolumnie J jest pusto czy wpis [1]?

Link to postu

@Zdzisław Bal masz to samo co ja miałem 

Opcja pierwsza

Zrób archiwizacje, usuń całe sello i na nowo zainstaluj odtwórz bazę danych.

Nie próbowałem tego może pomoże.

Opcja druga 

Odinstaluj sello i wszystko wgraj od nowa data odcięcia  ustawiona na dzień problemu - to na 100% pomoże.

W tym kroku pożegnasz się z historią użytkowników kupujących wcześniej towar. Dodatkowo musisz zwracać uwagę na wcześniejsze nie opłacone tranzakcie.

@Bartosz Rosa Zauważyłem że w moim przypadku, chyba  Allegro przepięło mnie na stare API (tylko domysł). W tym czasie wykrzaczyło się sello z w/w błędem.

Wnioskuje to po tym, że w Menedżerze Sprzedaży Allegro część zamówień miałem w ich starej zakładce "tranzakcie" a nowe i trochę starych z tego samego dnia w zakładce "Zamówienia".

A tak by było ciekawiej, kilka zamówień zniknęło z sello i MSA, tylko po emaliach i zestawieniu wpłat doszedłem, że ktoś kupił.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...