Skocz do zawartości

An error has occurred

Polecane posty

Dzień dobry,

Mam problem z aktualizacją części z aukcji - mianowicie chciałem zmienić ceny na aukcjach i wysłać zmiany do allegro, niestety przy dużej liczbie aktualizowanych aukcji pojawił się błąd:

"Aktualizacja istniejącej oferty "..." z konta ... na Allegro.pl (Polska): An error has occurred"

Niestety nie mogę znaleźć żadnego sposobu aby zmiany w aukcjach zostały wysłane. Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem?

Link to postu

Podepnę się pod pytanie i zapytam - dlaczego po edycji aukcji w Sello nie aktualizuje się one na Allegro? Po ponownym wejściu w edycję aukcji - zmiany się nie zapisują. Jak je wysłać do Allegro? Aktualnie radzę sobie tak, że edytuję aukcję w panelu Allegro, a następnie pobieram pełne dane prawoklikiem na aukcji w Sello. :)

Link to postu
6 minut temu, Zdzisław Bal napisał:

Podepnę się pod pytanie i zapytam - dlaczego po edycji aukcji w Sello nie aktualizuje się one na Allegro? Po ponownym wejściu w edycję aukcji - zmiany się nie zapisują. Jak je wysłać do Allegro? Aktualnie radzę sobie tak, że edytuję aukcję w panelu Allegro, a następnie pobieram pełne dane prawoklikiem na aukcji w Sello. :)

Sello nie obsługuje obecnie edycji i wysyłania zmian w ofertach trwających.

Dostępne jest tylko to, co jest do edycji w zmianach zbiorczych.

Jakich zmian chcesz dokonać?

  • Dziękuję 1
Link to postu
1 godzinę temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Sello nie obsługuje obecnie edycji i wysyłania zmian w ofertach trwających.

Dostępne jest tylko to, co jest do edycji w zmianach zbiorczych.

Jakich zmian chcesz dokonać?

 

A wiesz może dlaczego nie chcą mi się przesłać zmiany cen, które są właśnie zmienione przez zmiany zbiorcze?

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
Dnia 5.02.2020 o 10:42, Bartosz Rosa napisał:

W raporcie powinno być nieco więcej informacji nt. błędu. Po zaznaczeniu wiersza z błędem na dole w szczegółach.

Witam mam dokłądnie taki sam problem z tym ze do SELLO mam podpiete 3 konta allegro, robie zmiany zbiorcze dot. cen i na 2 kontach wyskakuje mi błąd jak ponizej, a na trzecim koncie dziala wszsytko OK

Co moze byc przyczyną ?
szczegoly zdarzenia z bledem

Aktualizacja istniejącej oferty "EKEN KAMERA SPORTOWA H9R 4K 3XBAT PILOT WiFi | KOD" z konta XXXXXXXXXXX  na Allegro.pl: An error has occurred
HTTP Status: Bad Request (400)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...