Skocz do zawartości

Sklep internetowy - Panel B2B - faktury na serwerze do pobrania

Polecane posty

Czy ktoś może robił taką integracje, że w sklepie internetowym b2b w panelu klienta były dostępne faktury do pobrania informacje odnośnie płatności, numer zamówienia z subiekta ?
Szukam firmy, która jest w stanie dokonać takiej integracji np: w PrestaShop

Sklep będę dopiero robił ale jest to istotna funkcjonalność, którą chciałbym mieć.

 

Link to postu

A Google nie pomoże w temacie?

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=nexo+presta+shop

Na stronie InsERT jest też lista rozwiązań partnerskich. To są na tyle popularne rzeczy, że powinno się coś znaleźć, a pisanie integracji indywidualnej, może być zbyt kosztowne.

Link to postu
6 godzin temu, Przemysław P napisał:

Integrator , który ściąga zamówienia to ja posiadam korzystam z s2s firmy e-mo.pl

 

Bardziej chodzi mi o to jak wykonać aby wystawione przez mnie faktury były do pobrania w panelu „Moje konto” dla klienta

Link to postu
12 godzin temu, ADRIAN CIURKOWSKI napisał:

Bardziej chodzi mi o to jak wykonać aby wystawione przez mnie faktury były do pobrania w panelu „Moje konto” dla klienta

Skontaktuje się Pan z producentem integratora. Może będą chcieli rozwinąć Swój produkt. Zawsze to jedne program, a nie kilka :)

Link to postu
Dnia 7.02.2020 o 22:30, ADRIAN CIURKOWSKI napisał:

Integrator , który ściąga zamówienia to ja posiadam korzystam z s2s firmy e-mo.pl

 

Bardziej chodzi mi o to jak wykonać aby wystawione przez mnie faktury były do pobrania w panelu „Moje konto” dla klienta

 

No to właśnie mówię, że ten integrator posiada taką opcję. Zaciąga faktury z subiekta i klient może je w swoim panelu pobrać.

 

Zacytuję ze strony integratora:

 

Cytat

Główne funkcjonalności programu:

  • Przesyłanie dokumentów sprzedaży w PDF (faktury, paragony) do sklepu – zastąpienie bazowego mechanizmu faktur PDF Presty
  • Klient może przejrzeć i pobrać swoje dokumenty zakupu w formacie PDF po zalogowaniu się do panelu.
Edytowane przez Przemysław P
  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...