Skocz do zawartości

Data sprzedaży

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

Tak, wzorce wydruku się zmieniły, ja miałem wydedytowany ręcznie ze niaktualnego oryginału. Problem występuje dokładnie w opisanym powyżej przykładzie, proszę zerknąć do wzroców wydruku w najprostszym przykładdzie użyć innego układu faktury

np "faktura 2013" powinno zadziałać. Aby jednak było to zrobione solidnie należy we wzorcach wydruku ustawić jako aktywny wydruk "po 2013", a ten stary to najlepiej usunąć, tu jest to opisane:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3399,subiekt-gt-dlaczego-na-wydruku-dokumentu-sprzedazy-data-wystawienia-i-data-zakonczenia-dostawy-jest-identyczna-gdy-w-programie-zostaly-wpisane-rozne-daty.html

Link to postu
2 godziny temu, HotKey . napisał:

Tak, wzorce wydruku się zmieniły,

 

2 godziny temu, HotKey . napisał:

np "faktura 2013" powinno zadziałać. Aby jednak było to zrobione solidnie należy we wzorcach wydruku ustawić jako aktywny wydruk "po 2013"

Najwyraźniej nie jest Pan na bieżąco ze zmianami we wzorcach wydruków i nie sprawdził Pan przekazywanych informacji przed odpowiedzią lub korzysta Pan z nieaktualnej wersji programu... Jakiś czas temu zmieniła się nomenklatura nazewnictwa wzorców wydruków, nie ma już wydruków z dopiskami "2013" czy "po 2013", aktualne wzorce wydruków nie posiadają dopisków z datą, a starsze wzorce posiadają dopiski "przed" lub "od do".

 

2 godziny temu, HotKey . napisał:

ja miałem wydedytowany ręcznie ze niaktualnego oryginału.

Aby nie było wątpliwości co do opisywanej funkcjonalności proponuję, aby posługiwać się nomenklaturą nazewnictwa programów Insertu i/lub zamieszczać zrzuty ekranu - wzorce "oryginalne", dostarczone przez Insert to wzorce o źródle "standardowe".

Link to postu

Proponuję przeczytać artykuł zanim zacznie Pan kogoś "poprawiać" następnym razem, ponownie załączam:

https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/3399,subiekt-gt-dlaczego-na-wydruku-dokumentu-sprzedazy-data-wystawienia-i-data-zakonczenia-dostawy-jest-identyczna-gdy-w-programie-zostaly-wpisane-rozne-daty.html

Wielu moich Klientów wciąż się na tym łapie. Jak sądzę możliwe, że Użytkownik tworzący ten post również jest w tej samej pułapce, stąd uprzedziłem grzecznie i podałem link ze screenami do Subiekta, więc zupełnie poprzedni post nietrafiony. Mam Klientów którzy wystartowali z Subiektem grubo przed 2013 rokiem i mają porobione "swoje" wzorce wydruków ze skopiowanym błędnie wzorcem źródłowym.

Nie świadczy to o nieaktualności programu, tylko o tym, że niektóre aktualizacje aby zaczęły działać to potrzeba solidniejszej firmy wspierającej wdrożenie np takiej jak moja :D

Mamy 2020 rok a użytkownicy wciąż mają stare pokopiowane nazwy wzorców, gdzie nie ma ani "przed", ani "po", po prostu jest "2013" i jest to dla mnie znakiem, że trzeba solidnie przejrzeć wzorce wydruków a nie, że SGT jest nieaktualny...

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...