Skocz do zawartości

Faktury elektroniczne - Sello - Subiekt

Polecane posty

Chciałbym zapytać osoby, które korzystają ze zwolnienia z kasy fiskalnej i wysyłają klientowi tylko fakturę elektroniczną.

• Jak radzicie sobie z ewidencją przyporządkowana płatności do konkretnej faktury?

• Z tego, co wyczytałem na forum - nie można przez Sello zbiorczo wysłać klientom faktur e-mailem? 

• Jeśli przez Sello nie można, to chyba istnieje opcja zbiorczej wysyłki przez SGT, tylko wymagana jest sfera? Wówczas należałoby przerzucić zamówienia z Sello do Subiekta i wtedy zbiorczo wysłać faktury?

• Jakie dokumenty dostarczacie księgowej? 

Z tego, co wiem - niektórzy wysyłają księgowej tylko raport zbiorczy z przelewów z danego miesiąca. Moja księgowa zasugerowała, żeby dostarczać jej zbiorczą fakturę z całej sprzedaży z zsumowaną kwota na końcu, dzięki czemu traktuje taką fakturę jako jedną.

Dziękuję. :)

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Ja faktury z Sello wysyłam zbiorcza z Subiekta (mam dodatek konieczny do tego GESTOR).

Rozrachunki (np płatności za sprzedaż, płatności za zakupy, płatności za zwroty, płatności za korekty) rozlicza się w Subiekcie i działa to wyśmeinicie, zalecam do tego dodatek emSzmal.

 

był to super wątek nad którym długo siedziałem, niestety zniknęły z niego zdjęcia, podejrzewam awarię mojego serwera niestety :(

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...