Skocz do zawartości

Powiązanie towarów Sello > Subiekt Nexo

Polecane posty

Tak tak, mam powiązane jak najbardziej. Problemem z wystawianiem faktur i paragonów nie mam. Chciałem tylko uniknąć wklepywania w nexo asortymentu i potem przypisywanie go do aukcji trwających. Czy wiesz może jak uprościć wystawianie paragonów. Powiem o co chodzi: Mam podłączoną drukarkę do nexo, wszystko działa jak należy. Teraz na chwilę obecną klikam w sello ctrl+s (stworzenie dokumentu końcowego) a potem przechodzę do nexo i go fiskalizuję ctrl+r, potem wypluwa paragon. Czy da się tak zrobić, aby po przesłaniu paragonu do nexo, ten automatycznie go drukował? Bez już ctrl+r?

 

Link to postu
57 minut temu, Emil Dziarmaga napisał:

Tak tak, mam powiązane jak najbardziej. Problemem z wystawianiem faktur i paragonów nie mam. Chciałem tylko uniknąć wklepywania w nexo asortymentu i potem przypisywanie go do aukcji trwających. Czy wiesz może jak uprościć wystawianie paragonów. Powiem o co chodzi: Mam podłączoną drukarkę do nexo, wszystko działa jak należy. Teraz na chwilę obecną klikam w sello ctrl+s (stworzenie dokumentu końcowego) a potem przechodzę do nexo i go fiskalizuję ctrl+r, potem wypluwa paragon. Czy da się tak zrobić, aby po przesłaniu paragonu do nexo, ten automatycznie go drukował? Bez już ctrl+r?

 

To już pytanie do "nexowców" pracujących z urz. fiskalnym.

Link to postu
  • 1 rok później...
W dniu 19.02.2020 o 12:56, Emil Dziarmaga napisał:

Czy da się tak zrobić, aby po przesłaniu paragonu do nexo, ten automatycznie go drukował? Bez już ctrl+r?

No pewnie, że się da :)

U mnie tak się robi, nie wiem dokładnie, czy dobrze podpowiem, ale wydaje mi się, że należy mieć ustawione w Sello, żeby fiskalizował dokument ;)

Ustawienia -> Zewnętrzny system sprzedaży -> Dokumenty -> i poniżej DOKUMENTY W ZEWNĘTRZNYM SYSTEMIE SPRZEDAŻY powinno być zaznaczone, przy paragonie, fiskalizuj "TAK"

 

fiskalizuj paragon.jpg

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...