Skocz do zawartości

Okresy rozliczeń VAT-UE

Polecane posty

Cytat

Zgodnie z art. 100 ust. 3 ustawy o VAT informacje podsumowujące VAT-UE składa się za okresy miesięczne za pomocą środków komunikacji elektronicznej w terminie do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym powstał obowiązek podatkowy z tytułu dokonania transakcji, o których mowa powyżej.

Okresy rozliczeń VAT dotyczą programów księgowych, więc proszę na przyszłość zerknąć na dział, w którym dodają Państwo post.

Jak zmienić metodę rozliczania deklaracji VAT-7 z miesięcznej na kwartalną w InsERT nexo?

Link to postu
2 godziny temu, D G napisał:

dzień dobry 

chcę wystawić deklaracje vat-ue. Musze dodać Okresy rozliczeń VAT-UE jednak nie mogę go znaleźć 

mam tylko taki widok (profil pełny wersja 29.0.0 (3418))

image.png.4a95c48b96b1c2be72a3f84d78d65745.png  

jak dodać Okresy rozliczeń VAT-UE ?

z góry dziękuje za odpowiedź

 

Dzień dobry.

Ale coś się dzieje przy wystawianiu VAT-UE. Jak już tu napisano, jest to deklaracja miesięczna i nic nie trzeba ustawiać.

Link to postu
1 godzinę temu, Roman Budzisz napisał:

Ale coś się dzieje przy wystawianiu VAT-UE. Jak już tu napisano, jest to deklaracja miesięczna i nic nie trzeba ustawiać.

Wyskakuje mi taki komunikat:

image.png.d59d02ce46313ea6d7dc2aa84c1cf801.png

 

gdy wybieram:

image.png.31fdddea42d41991d36f4d7213e13b5a.png

image.png.dda50f555c64094e87499118d0a5dcc6.png

(wcześniej na tym podmiocie nie była wystawiana ta deklaracja)

jak pracowałem na starszej wersji programu (chyba wersja 23 inny podmiot) też mi wyskakiwał ten błąd

po dodaniu w System -> Okresy rozliczeń VAT-UE  w rubryce okres mogłem wybrać miesiąc 

teraz na wersji 29.0.0 nie widzę "Okresy rozliczeń VAT-UE"

 

Edytowane przez D G
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...