Skocz do zawartości

Poczta polska dane do wysyłki import do PP

Polecane posty

6 minut temu, Robert Mazurek napisał:

Mam problem,  jak ustawić aby przy wysyłce do punktu odbioru odbiorcą był ten który jest wypisane w Dane odbiorcy przesyłki a nie dane dokumentowe jak wstawia Sello ?

Odpowiada za to brak lub obecność  ✓  tutaj:

image.png.99af7f63c5bd3f62be757335e1fed988.png

Link to postu

Adres jako punkt odbioru mam. Mam problem z tym że przychodzi czesio odebrać paczkę a tam Pani mówi ze paczka jest na firme xxx ( bo z adresu dokumentowego czyli z faktury wstawiło odbiorcę) i Czesio nie moze odebrać paczki bo nei jest odbiorcą , mimo że wpisął dane odbiorcy podczas zakupu i są one w formularzu

 

Link to postu
5 minut temu, Robert Mazurek napisał:

Adres jako punkt odbioru mam.

Dlatego w danych na etykiecie są dane właściciela konta a nie odbiorcy przesyłki.

Musisz ustawić odwrotnie niż masz we wskazanym miejscu (ale w adresie do wysyłki nie będzie widać punktu - będzie w notatce). Taki jest wybór. ?

  • Lubię to 1
Link to postu

Wersja Sello 1.33.2 wersja Prostej Paczki 20.2.6.0

Ustawienia dziś zmieniłem na poniższe i niestety różnica jest tylko taka że list przewozowy próbuje się utworzyć na dane nie z punktu odbioru s tak naprawdę chodzi mi o odbierajacego przesyłkę żeby był ten który został wypełniony podczas zakupu bo ludzie piszą że odbiorcą jest firma xxx i nie wydadzą paczki nikomu innemu. Mam w transakcji notatkę z adresem punktu odbioru a zaznaczenie czy odznaczenie pola które wskazujecie zmienia mi tylko właśnie punkt odbioru a nie dane odbierającego paczkę.

'

Jeszcze raz jak odbiorajacego paczkę mam'' adres dokumentowy'' w sello w transakcji i nie Moge tego zmienić bo nie wiem jak na "dane odbiorcy paczki'' a pole które wskazujecie powoduje jedynie zmianę w polu ''adres do wysyłki'' . A adres do wysyłki mam ok bo jest to punkt odbioru kiedy pole jest zaznaczone a kiedy odznaczone wstawia się adres kupującego włańnie z pola '' dane odbiorcy paczki''

Zrzut ekranu 2020-02-27 07.31.32.png

Zrzut ekranu 2020-02-27 07.30.49.png

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
3 godziny temu, Robert Mazurek napisał:

Poszło na kolejnej paczce . Co innego jest w Sello i co innego poleciało do PP na teraz jest ok . Dzięki

Warto zapamiętać, że zazwyczaj zmiana ustawień w Sello dotyczy transakcji i paczek utworzonych po zmianie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...