Skocz do zawartości

Maile do klientów

Polecane posty

4 minuty temu, MARCIN e-kupowanie.pl napisał:

Tak.

Hmmmm. To jak wybrnąć z sytuacji? Chciałbym, aby Sello wysyłało powiadomienie do klienta z podziękowaniem za złożenie zamówienia. No niby mogę wykorzystać, szablon Zgrupowanie transakcji, ale nie wiem jak to się zachowa w przypadku transakcji, w której jest tylko jedna rzecz.

Link to postu
20 godzin temu, Radosław Dobrowolski napisał:

Zgrupowanie transakcji, ale nie wiem jak to się zachowa w przypadku transakcji, w której jest tylko jedna rzecz.

Zachowa się zgodnie z opisem, czyli się nie wyśle do póki nie będzie zgrupowania.

Z tego względu można rozważyć wysyłanie podziękowań na zdarzenie paczka wysłana.

W wersji 1.34 dodamy tworzenie transakcji z wieloma przedmiotami według zamówienia, wtedy zdarzenie nowa transakcja będzie można w pełni wykorzystać.

Link to postu
53 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

W wersji 1.34 dodamy tworzenie transakcji z wieloma przedmiotami według zamówienia, wtedy zdarzenie nowa transakcja będzie można w pełni wykorzystać.

Czyli jak mam rozumieć, mówimy o automatycznym grupowaniu transakcji? A miało to być w wersji 1.33. Ehh. A kiedy można spodziewać się wersji 1.34?

Link to postu

Miało, ale nie zdążyliśmy bo jest kilka problemów do rozwiązania po drodze. Wersja 1.33 musiała wyjść w określonym czasie ze względu na wygaszanie API Allegro. Data najbliższej wersji jeśli jesteśmy w stanie określić z pewnym przybliżeniem pojawia się w pasku na górze forum. Jeśli nie ma tej daty, tzn. że nie jesteśmy jeszcze w stanie jej określić, czyli można przyjąć że za około 4-8 tygodni.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...