Skocz do zawartości

Powiązanie z towarami Subiekt GT

Polecane posty

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Widzę , że dalej nikt z administracji nie ma zamiaru nawet odpowiedzieć. Z sello co raz gorzej, aukcje w sello nie są widoczne, aukcje odwiązują się od towarów, sprzedają mi się towary , ktore są na allegro, a nie są widoczne w sello i nie mogę je zakończyć. Zamiast zarabiać tracę prowizję allegro i negatywy!!

Link to postu

Bardzo mało danych by zdiagnozować problem. Może na bazie własnych doświadczeń zapytam:

1. Pierwsze to czy sprawdzałeś czy baza nie jest uszkodzona?

2. Może masz zdublowane towary w sello i aukcja jest powiązana nie z tą kartoteką co trzeba

3. Czy towary w subiekcie mają zaznaczony ptaszek "do serwisu aukcyjnego"

 

ps. co do sello to moja odczucia są zupełnie przeciwne. Mam wrażenie, ze program jest co raz lepszy i działa stabilnie. Kwestia dobrego ustawienia wszystkiego na początku pracy z programem. 

 

 

Link to postu
9 godzin temu, Andrzej Błażewicz napisał:

Widzę , że dalej nikt z administracji nie ma zamiaru nawet odpowiedzieć.

Odpowiadamy na każdy temat, ten najwyraźniej umknął modułowi powiadomień bądź jakaś inna sytuacja losowa.

31 minut temu, Andrzej Błażewicz napisał:

Pracuje ponad 10 lat na sello, jak piszę tutaj, to jest problem, a nie że nie zaznaczyłem "ptaszka"...

Ale osoby chcące pomóc o tym nie wiedzą, proszę o wyrozumiałość i podanie jak największej ilość informacji pomocnych w zdiagnozowaniu problemu.

Na początek, która wersja Sello jest używana, bo od tego zależy trop którym trzeba w tym przypadku podążyć.

Do tego, jak są wystawiane aukcje, czy przez Sello? Czy są one trwające do wyczerpania czy wznawiane po zakończeniu?

W końcu, ile kont w Sello jest używanych i czy przypadkiem aukcje nie są w Sello powielone na innym koncie (przypisane do innego konta niż być powinny).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...