Skocz do zawartości

schemat importu WB split

Polecane posty

Witam,

jestem biegła w ustawianiu schematów raczej, jednak nie mogę wymyśleć jak ustawić schemat dla mechanizmu podzielnej płatności.
przykład: wpływ na konto 130 Wn brutto, Ma VAT

drugie konto dla VAT typowo: kwota powyższa po Ma wchodzi na to konto po Wn

problem polega na tym że w opisie/treści WB nie ma nic, nie ma kontrahenta jak to jest przy wpływie np. wiec schematu nie można ustawić bo nie ma dla czego-proszę o instrukcje.

Link to postu
Dnia 29.02.2020 o 15:45, Przemysław Karlikowski napisał:

wyciag bankowy pojawia się w Subiekcie i jest zaciągany z banku, nie mam za bardzo wpływu na ustawienie tej kategorii chyba że jednak - prosiłabym poinstruowanie w tej kwestii.

Nie wiem co to znaczy "pojawia się" czy "jest zaciągany" - proszę opisać i/lub pokazać co dokładnie jest robione w programie...

Ogólnie, na podstawie wyciągu z banku (wykorzystując moduł homebankingu lub moduł "Operacje bankowe") użytkownik wprowadza operacje bankowe, które następnie zamka w wyciąg bankowy, przy wprowadzaniu każdej operacji bankowej uzupełniane są wszystkie informacje o niej jak: data, kontrahent, kwota, tytuł, kategoria dokumentu; jeśli operacja jest rozrachunkowa to od razu można dokonać rozliczenia rozrachunków.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...